informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Poznańska ARENA czeka na rolników

12 lutego 2008
W dniach 22 - 24 lutego 2008 r. na terenach targowych kompleksu ARENA w Poznaniu. odbędzie się VIII już edycja Międzynarodowych Targów Ferma Bydła. W tym roku  tematyka odbywających  się trakcie targów seminariów  poświęcone będą miedzy innymi  obniżaniu kosztów produkcji mleka i mięsa wołowego  aktualnym rozwiązaniom technicznym i technologicznym  w modernizacji budynków dla bydła mlecznego i mięsnego
oraz higienie pozyskiwania mleka, nowym metodom   określania wartości pokarmowej pasz dla bydła , a także znanym  i nieznanym  chorobom bydła . Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów wiejskich, które jest organizatorem Targów Ferma Bydła zamierza też zorganizować specjalna konferencję poświeconą  produkcji pasz objętościowych.  W ramach konferencji, przez 3 kolejne dni odbywać się będą wykłady przybliżające zagadnienia związane z produkcją pasz objętościowych.
- Aby ułatwić zwiedzającym orientację w pojawiających się na rynku nowościach, postanowiliśmy przygotować specjalnie na tę imprezę katalog - NOWOŚCI FERMY BYDŁA 2008. Mamy nadzieję, że ta edycja Targów Ferma Bydła, podobnie jak poprzednia, cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem publiczności i samych wystawców, dla których również w tym roku przygotowujemy drugą halę wystawienniczą. Liczymy na to, że także w roku 2008 te targi - bardzo liczące się w branży - znów będą rekordowe –mówi Stanisław Brodziak, prezes Stowarzyszenia Promocji Obszarów Wiejskich.
POWIĄZANE

Zima dobiegła końca, a temperatury są coraz wyższe. O ile dla większości rolnikó...

EasyStride to środek zawierający kwasy organiczne skuteczne w eliminowaniu bakte...

W dniu 7 marca 2019 r. Zarząd KRIR realizując wniosek zgłoszony podczas XV Posie...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę