Poznańska ARENA czeka na rolników

12 lutego 2008
W dniach 22 - 24 lutego 2008 r. na terenach targowych kompleksu ARENA w Poznaniu. odbędzie się VIII już edycja Międzynarodowych Targów Ferma Bydła. W tym roku  tematyka odbywających  się trakcie targów seminariów  poświęcone będą miedzy innymi  obniżaniu kosztów produkcji mleka i mięsa wołowego  aktualnym rozwiązaniom technicznym i technologicznym  w modernizacji budynków dla bydła mlecznego i mięsnego
oraz higienie pozyskiwania mleka, nowym metodom   określania wartości pokarmowej pasz dla bydła , a także znanym  i nieznanym  chorobom bydła . Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów wiejskich, które jest organizatorem Targów Ferma Bydła zamierza też zorganizować specjalna konferencję poświeconą  produkcji pasz objętościowych.  W ramach konferencji, przez 3 kolejne dni odbywać się będą wykłady przybliżające zagadnienia związane z produkcją pasz objętościowych.
- Aby ułatwić zwiedzającym orientację w pojawiających się na rynku nowościach, postanowiliśmy przygotować specjalnie na tę imprezę katalog - NOWOŚCI FERMY BYDŁA 2008. Mamy nadzieję, że ta edycja Targów Ferma Bydła, podobnie jak poprzednia, cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem publiczności i samych wystawców, dla których również w tym roku przygotowujemy drugą halę wystawienniczą. Liczymy na to, że także w roku 2008 te targi - bardzo liczące się w branży - znów będą rekordowe –mówi Stanisław Brodziak, prezes Stowarzyszenia Promocji Obszarów Wiejskich.
POWIĄZANE

W odpowiedzi na wniosek Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 4 październi...

Jak donosi agencja Reuters, Chiny wydały licencje eksportowe 25 brazylijskim zak...

Zarząd KRIR w związku problemami z utylizacją padłych zwierząt wystąpił do minis...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę