Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Astrologia

6 stycznia 2004

Astrologia narodziła się bardzo dawno temu, miała odpowiedzieć człowiekowi na pytania, które sobie bardzo często zadawał, o jego pochodzenie, o to kim jest, jak i z czego powstał? Horoskop miał w tej materii dopomóc, gdyż w nim zapisany jest nasz los. W każdej kulturze znajdujemy inne wierzenia, inne wróżby, przepowiednie, a los człowieka jest powiązany z gwiazdami. Ludzie bardzo głęboko wierzą w horoskopy pragnąc odnaleźć w nich pewną busolę, która przeprowadzi ich przez trudny labirynt życia. Niestety w większości są one pisane w taki sposób, by pasowały do bardzo wielu prawdopodobnych sytuacji. Jednakże nie można patrzeć na nie sceptycznie, ponieważ ziarenko prawdy na pewno w nich odnaleźć można. Nie należy życia ustawiać według horoskopu, a raczej czytać go by, być może naświetlić sobie pewne sytuacje, wyjaśnić nurtujące pytania, niestety życie jest zagadką, każdy człowiek jest inny i nie do końca da się radę wszystko  przewidzieć. Obserwacje wskazują, że osoby mające ten sam znak zodiaku, pod wieloma względami są do siebie bardzo podobne i można mówić o nich jako o danej grupie budując dla nich wspólny horoskop. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od normy, ale to przecież życie... Tak czy inaczej horoskopy czytać należy, ale czasem po prostu z przymrużeniem oka. Mają być one bowiem źródłem rozrywki, a nie niepotrzebnego stresu.

"Człowiek nie znający swego horoskopu jest jak kapitan statku, który wyrzuca za burtę mapy i woła: "Boże, prowadź!" (Leszek Szuman)

Znak zodiaku, czy znak słoneczny, czy Własna gwiazda oznacza znak, w jakim słońce znajdowało w chwili narodzin danego człowieka. Czasem by zrozumieć własne postępowanie, wystarczy zajrzeć do książek opisujących cechy osób urodzonych w danym znaku zodiaku. Dla ustalenia własnego horoskopu potrzebna jest znajomość daty urodzenia danej osoby, dla bardziej szczegółowych ustaleń potrzebna jest godzina przyjścia na świat. Dzięki dokładnej znajomości własnego zodiaku można określić najlepsze drogi rozwoju czy to kariery zawodowej, czy życia osobistego, dobór odpowiedniego partnera.

Pierwszym znakiem zodiaku jest baran i to od niego rozpoczyna się astronomiczny rok. Jest to zrównanie wiosenne dnia z nocą, przypadające na 21 marca.

Astrologia daje możliwość poznania kierunku i celu własnego życia, dzięki niej możemy odkryć nieznane nam cechy własnego ja. Jest to dziedzina, która dokładnie pokazuje jak wielki wpływ na działanie człowieka i jego organy mają planety. Zajmuje się ona stosunkami interpersonalnymi .


POWIĄZANE

To już druga rocznica współpracy znanej sieci restauracji Salad Story i Foodsi, ...

Szanghajski startup CellX zajmujący się sztucznym mięsem uruchomił pierwszą pilo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę