aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Doceniony BIN

20 października 2008
Niezwykle udany był dla spółki BIN udział w tegorocznych Międzynarodowych Targach Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA w Poznaniu.  Firma z Aleksandrowa Kujawskiego otrzymała nie tylko Złoty Medal MTP za mieszadło wewnętrzne do homogenizacji i agregacji w wysoko cenionych przez rolników silosach BIN, ale również  została nagrodzona specjalnym dyplomem Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych  za skuteczne upowszechnianie technologii przechowywania zbóż  tychże silosach.  Okolicznościowy dyplom  odebrał   3 października Paweł Krzemiński, wiceprezes Spółki BIN podczas zorganizowanego w trakcie Targów Farma  VII posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczych.  
Firma BIN rozpoczęła działalność w 1990 r. Występujący w gospodarstwach rolnych problem dobrego przechowywania ziarna zaczął coraz bardziej nurtować rolników i producentów rolnych. Tak też było w przypadku inż. Zygmunta Krzemińskiego, który to postanowił skonstruować silosy do przechowywania ziarna. Dało to początek produkcji metalowych, płaskodennych silosów zbożowych o różnych pojemnościach. Obecnie firma zalicza się do grona największych i najprężniej działających zakładów produkujących urządzenia dla rolnictwa. W ciągu kilkunastu lat działalności osiągnęła stabilną pozycję na rynku dzięki wzajemnej współpracy z Klientami, Kooperantami i Dystrybutorami. Działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Za dwa lata firma będzie obchodziła 20 lecie działalności i jej właściciele mają  nadzieję, że będzie to powiązane z okrągłą liczbą 5 mln ton ziarna w silosach BIN.   
- Profil działalności firmy obejmuje produkcję silosów zbożowych dosuszających wraz z urządzeniami załadowczymi i rozładowczymi, urządzenia pomiarowe kontrolujące proces składowania surowców oraz wyposażenie paszarni składające się z rozdrabniacza, mieszalnika pasz oraz pojemników paszowych. Poza działalnością na rzecz rolnictwa produkujemy wiaty przystankowe, szafki szkolne oraz garaże. Nowością jest produkcja wiat na sprzęt rolniczy, pod którymi nie tylko rolnicy będą mogli schronić swoje maszyny i pojazdy. Dzięki wsłuchiwaniu się w opinie i sugestie Klientów firma BIN jest w stanie zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów, a silosy marki BIN stały się stałym elementem w krajobrazie nie tylko polskiej wsi. Nasze wyroby są sprzedawane do krajów tj. Dania, Szwecja, Holandia, Litwa, Rosja, Ukraina, Czechy, Bułgaria, Rumunia. Już ponad 48000 silosów o łącznej ładowności 3,8 mln ton służy naszym Klientom i nie mają Oni problemów z natychmiastowym pozbywaniem się ziarna, które często skupowano za zaniżone kwoty. Rolnik sam decyduje kiedy, komu i za jaką cenę sprzeda swoje płody – mówi Paweł Krzemiński.
POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę