Adama_poleposition_15.03_30.04

Krukowiak modernizatorem polskiego rolnictwa

27 października 2006

Na Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA FARM 2006 nie zabrakło również Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK .

- Z dumą zaprezentowaliśmy bogaty asortyment naszej firmy obok czołowych wystawców krajowych i zagranicznych. Jesteśmy pełni uznania dla organizatorów wystawy, którzy określili naszą firmę mianem innowacyjnej, prężnie rozwijającej się i pełnej odwagi we wprowadzaniu nowych rozwiązań w rolnictwie. Miło było usłyszeć opinie, iż zdobyliśmy uznanie klientów i ekspertów, tym bardziej, że odwiedzający nasze stoisko w bardzo pochlebny i ciepły sposób wyrażali się na temat maszyn naszej produkcji.

Maszyny, które zaprezentowaliśmy to nasi zdobywcy dużej ilości nagród w poprzednich konkursach wystawowych. Rzeczą bardzo istotną jest MEDAL jaki przyznał nam Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych za zasługi dla tegoż instytutu z okazji obchodów swojego 60- lecia istnienia. Podczas POLAGRY jeden z naszych produktów nominowano również do nagrody w Konkursie o ZŁOTY MEDAL . Ten zaszczyt przypadł opryskiwaczowi 3500/24 PHNN GOLIAT z urządzeniem do ciągłego tworzenia cieczy roboczej. Z dumą także przyjęliśmy kolejny Znak Bezpieczeństwa KRUS dla naszego przyczepianego zbieracza do cebuli Z 437. Największą radość podczas POLAGRY sprawiło nam wręczenie statuetki nagrody od organizatorów, którzy stwierdzili, że to wyróżnienie przyczyni się do budowania wizerunku firmy KRUKOWIAK jako „ prężnego modernizatora polskiego rolnictwa - mówi Paulina Kuczyńska , specjalista do spraw marketingu z Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych ,,Krukowiak’’.


POWIĄZANE

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon zbioru paszy zielonej. Przed rolnikami, kt...

Wysoka wydajność, nowoczesne technologie oraz pakiety wpływające na komfort prac...

Robert Kawęcki, 42-letni rolnik z woj. lubelskiego został zwycięzcą konkursu Jeś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę