Adama_poleposition_15.03_30.04

Maszyny PRONARU w akcji na żywo

22 lipca 2008
To, czego możemy fizycznie dotknąć, przetestować i zobaczyć w pracy na żywym materiale zawsze przemawia do nas bardziej niż każdy kolorowy folder, czy stoisko wystawowe na targach. Dlatego 12 lipca 2008 PRONAR postawił na żywe reakcje i zaprezentował to, co najbardziej przyda sie rolnikom w polu.
W minioną sobotę w Jaszczołtach (woj. podlaskie, powiat siemiatycki, gmina Grodzisk) wysoko powiewały białe flagi z logiem lidera w produkcji ciągników, przyczep i maszyn rolniczych w Polsce. Na polu jednego z miejscowych gospodarzy – Jarosława Zdzichowskiego – odbył sie pokaz pracy maszyn rolniczych PRONAR.

     


W pokazie PRONAR zaprezentował głównie ciągniki nowej generacji z serii P5 (5130, 5135), ciągnik Zefir 85 oraz starszy model 1221A II, maszyny rolnicze PRONAR (prasa rolująca Z-500, owijarka samozaładowcza Z-245, ładowacz czołowy LC3) oraz przyczepę do balotów T023. Pracę kosiarki dyskowej tylnej i przetrząsacza karuzelowego przedstawiła gościnnie firma Samasz.
W ramach pokazu PRONAR zaoferował rolnikom atrakcyjny program Finansowania Fabrycznego, dzięki któremu polscy farmerzy będą mogli jeszcze łatwiej zakupić nowoczesne maszyny marki PRONAR.
Warto dodać, że rolnicy z okolic Siemiatycz maja teraz do PRONARU jeszcze bliżej. Niedawno otwarty Punkt Fabryczny PRONAR w Jaszczołtach pozwoli im załatwić wszystkie formalności szybko na miejscu.
Sobotni pokaz w Jaszczołtach cieszył sie dużym zainteresowaniem rolników. Maszyny podczas pracy obserwowało ponad 200 widzów.
O Pronarze
Pronar jest czołowym producentem ciągników (o mocy od 35 do 265 KM), przyczep (o ładowności od 2,5t do 24t), maszyn rolniczych (owijarki, wozy paszowe, prasy belujące), sprzętu komunalnego w Polsce oraz znaczącym wytwórca kół tarczowych na świecie. Firma jest również producentem pneumatyki i hydrauliki siłowej oraz wyrobów z tworzyw sztucznych. Główna siedziba Spółki Pronar mieści sie w Narwi na Podlasiu. Grupa Pronar sp. z o.o. działa poprzez rozbudowana siec partnerów w Polsce i za granica. Firma zatrudnia dziś około 1600 pracowników.

POWIĄZANE

Rokrocznie Firma CLAAS honoruje swoich najlepszych dealerów nagrodą DEALERA ROKU...

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon zbioru paszy zielonej. Przed rolnikami, kt...

Wysoka wydajność, nowoczesne technologie oraz pakiety wpływające na komfort prac...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę