Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Maszyny PRONARU w akcji na żywo

22 lipca 2008
To, czego możemy fizycznie dotknąć, przetestować i zobaczyć w pracy na żywym materiale zawsze przemawia do nas bardziej niż każdy kolorowy folder, czy stoisko wystawowe na targach. Dlatego 12 lipca 2008 PRONAR postawił na żywe reakcje i zaprezentował to, co najbardziej przyda sie rolnikom w polu.
W minioną sobotę w Jaszczołtach (woj. podlaskie, powiat siemiatycki, gmina Grodzisk) wysoko powiewały białe flagi z logiem lidera w produkcji ciągników, przyczep i maszyn rolniczych w Polsce. Na polu jednego z miejscowych gospodarzy – Jarosława Zdzichowskiego – odbył sie pokaz pracy maszyn rolniczych PRONAR.

     


W pokazie PRONAR zaprezentował głównie ciągniki nowej generacji z serii P5 (5130, 5135), ciągnik Zefir 85 oraz starszy model 1221A II, maszyny rolnicze PRONAR (prasa rolująca Z-500, owijarka samozaładowcza Z-245, ładowacz czołowy LC3) oraz przyczepę do balotów T023. Pracę kosiarki dyskowej tylnej i przetrząsacza karuzelowego przedstawiła gościnnie firma Samasz.
W ramach pokazu PRONAR zaoferował rolnikom atrakcyjny program Finansowania Fabrycznego, dzięki któremu polscy farmerzy będą mogli jeszcze łatwiej zakupić nowoczesne maszyny marki PRONAR.
Warto dodać, że rolnicy z okolic Siemiatycz maja teraz do PRONARU jeszcze bliżej. Niedawno otwarty Punkt Fabryczny PRONAR w Jaszczołtach pozwoli im załatwić wszystkie formalności szybko na miejscu.
Sobotni pokaz w Jaszczołtach cieszył sie dużym zainteresowaniem rolników. Maszyny podczas pracy obserwowało ponad 200 widzów.
O Pronarze
Pronar jest czołowym producentem ciągników (o mocy od 35 do 265 KM), przyczep (o ładowności od 2,5t do 24t), maszyn rolniczych (owijarki, wozy paszowe, prasy belujące), sprzętu komunalnego w Polsce oraz znaczącym wytwórca kół tarczowych na świecie. Firma jest również producentem pneumatyki i hydrauliki siłowej oraz wyrobów z tworzyw sztucznych. Główna siedziba Spółki Pronar mieści sie w Narwi na Podlasiu. Grupa Pronar sp. z o.o. działa poprzez rozbudowana siec partnerów w Polsce i za granica. Firma zatrudnia dziś około 1600 pracowników.

POWIĄZANE

Części John Deere to towar niezawodny i niezwykle precyzyjny. Ich zastosowanie g...

Problemy podczas żniw. Jak rozwiązania dotyczące dostępu do części zamiennych po...

Rosnącym kosztom działalności rolniczej można sprostać i przeciwstawiać się dzię...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę