A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

NAJWIĘKSZY KOMBAJN NA ŚWIECIE PO RAZ PIERWSZY W POLSCE! ZAPRASZAMY NA POKAZY ŻNIWNE NEW HOLLAND

24 czerwca 2015
Kombajn CR10.90 – najbardziej wydajny kombajn na świecie, będzie główną atrakcją nadchodzących pokazów żniwnych Demo Tour New Holland 2015, które rozpoczną się już na początku lipca. Maszyna wyruszy w podróż po Polsce i pojawi się w 12 wybranych miejscach. Uczestnicy Demo Tour – jako pierwsi w Polsce – będą mogli przekonać się o rekordowych osiągach CR10.90. Na tym jednak nie koniec – podczas kilkudziesięciu pokazów nie zabraknie także pozostałych maszyn z licznej rodziny New Holland, które potwierdzą swoją wydajność podczas prac polowych.

– „Tegoroczne Demo Tour rozpocznie się już 1 lipca i potrwa aż do 15 sierpnia – w tym czasie pojawi się kilkadziesiąt okazji do zapoznania się z możliwościami maszyn New Holland. Uczestnikom pokazów umożliwiamy także samodzielne testowanie naszych ciągników i kombajnów. Letnie pokazy żniwne organizowane przez New Holland są już tradycją i na stałe wpisały się do kalendarza polskich rolników. W okresie żniw szczególnie ważna jest niezawodność, dlatego stawiamy na maksymalne wykorzystanie funkcji maszyn.

Podczas Demo Tour rolnicy mają szansę na to, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę kryje się pod maską i jak prawidłowo stosować wdrożone przez nas nowe technologie zwiększające wydajność maszyny. Demo Tour 2015 będzie doskonałą okazją do spotkania ekspertów New Holland oraz innych rolników, z którymi będzie można wymienić się doświadczeniami, lub zasięgnąć ich opinii. Premierą tegorocznych pokazów będzie nasz rekordzista – kombajn CR 10.90, który pojawi się w 12 wybranych lokalizacjach Demo Tour. Po raz pierwszy wyruszy on w trasę po Polsce. Już wkrótce poinformujemy, gdzie i kiedy będzie można spotkać najwydajniejszy kombajn na świecie – mówi Tomasz Wieja, Marketing Manager  New Holland. 

Kombajn CR10.90 wyposażony jest w unikalną technologię New Holland – Twin Rotor®, która oparta jest na podwójnych, wysokowydajnych rotorach połączonych z systemem DFR (Dynamic Feed Roll™). Ponadto posiada on silnik Cursor 16, który osiąga moc rzędu 653 KM, a dodatkowo technologia HI-eSCR ECOBlue™ spełnia wymogi norm emisji Tier 4B. Unikalny system amortyzowanych gumowych gąsienic SmartTrax™ w połączeniu z zawieszeniem Terraglide™ gwarantują przyczepność oraz idealne kopiowanie podłoża w zmiennych warunkach pogodowych.

–„Nie bez przyczyny wzbudza on tyle emocji – jego osiągi są imponujące. Wszystkie kombajny z grupy CR zapewniają zwiększenie wydajności przy zbiorach ziarna zbóż nawet o 15%, przy czym ilość uszkodzonego ziarna wynosi zaledwie 0,2%. Model CR 10.90 jest flagowym egzemplarzem nowej serii. To także maszyna o największej mocy w historii marki New Holland – 653 KM. Jest również pierwszym na świecie kombajnem rotorowym klasy 10. Dowodem osiągów maszyny jest rekordowy wynik zbiorów – w ciągu ośmiu godzin pracy CR10.90 zebrał imponującą ilość pszenicy - aż 797,656 ton” – komentuje Józef Dębski, specjalista produktowy New Holland ds. maszyn żniwnych.

Kombajn CR10.90 wyposażony został również w całkowicie zintegrowany system automatycznego prowadzenia IntelliSteer™, zapewniający precyzyjne prowadzenie wzdłuż łanu z dokładnością 1-2 cm dzięki systemowi RTK. Elementarnym wyposażeniem kombajnu jest zespół żniwny Varifeed o imponującej szerokości 12,5m. Dodatkowo kombajn posiada zbiornik ziarna o pojemności 14500 l oraz łamaną rurę wyładowczą o długości ponad 8m zwiększającą prędkość rozładunku. CR10.90 posiada również 25 świateł typu LED, które zwiększają jego funkcjonalność podczas zbioru w godzinach wieczornych i nocnych.

Organizatorzy Demo Tour 2015 planują przeprowadzić pokazy z udziałem kombajnu CR10.90 w 12 różnych lokalizacjach, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wydarzenia oraz dokonania rezerwacji miejsc, należy skontaktować się z najbliższym dealerem New Holland. W tym celu zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki Dealerów dostępnej na stronie www.newholland.pl.
***Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com 

New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasiegiem dzialania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com


POWIĄZANE

John Deere rozwija paletę rozwiązań wspierających nowoczesną pracę. Zarządzanie ...

Głębokie obniżki cen samochodów elektrycznych ożywiają obawy przed wojną cenową ...

Seria 5DF/DS/DV Ecoline. ZWROTNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY. Od prac w winnicach i sadac...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę