A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

New Holland Demo Tour 2014

23 grudnia 2015
Tysiące koni mechanicznych w trakcie żniw oraz setki maszyn przy pracach uprawowych – a wszystko pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLM™. To nie jedyne atrakcje czekające na klientów podczas kolejnej edycji żniwnego Demo Tour organizowanego przez New Holland. W tym roku na zainteresowanych czeka dużo niespodzianek oraz wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie z myślą o uczestnikach pokazów.
- „Letnie pokazy organizowane podczas żniw przez New Holland stają się już tradycją. Ogromne zainteresowanie rolników w poprzednich latach przekonało nas do tego, że warto organizować tego typu pokazy. Rolnicy mają wyjątkową okazję do zapoznania się z szeroką ofertą naszych najnowszych maszyn, które mogą od razu osobiście przetestować podczas pracy w polu, z kolei dla nas to możliwość bezpośredniego zapoznania się z opiniami i uwagami użytkowników” – mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.
Tegoroczne pokazy to przede wszystkim prezentacja pełnej gamy maszyn New Holland niezbędnych podczas żniw – będzie można przetestować kombajny zbożowe, prasy zbierające oraz całą serię ciągników wyposażonych w bezstopniową przekładnię napędową, AutoCommand™.
Głównym punktem programu będzie pokaz kombajnów serii CX5000 i CX6000 oraz kombajnu serii TC, które na tle konkurencji wyróżniają się niezwykłą precyzją zbioru zbóż. Ich praca zostanie pokazana z wykorzystaniem kamer typu live. Kombajny New Holland wyznaczają standardy w branży i swojej klasie - charakteryzują się najwyższą, jakością oraz wyposażeniem w funkcje, które zwiększają efektywność pracy i wydajność. Podczas pokazów w modelach serii TC i CX będzie można podziwiać zupełnie nową kabinę Harvest Suite™ Comfort Cab, która wyznacza obecnie normy w ergonomii i wygodzie obsługi maszyn żniwnych. Z kolei technologia Opti-Fan™ pozwala przeciwdziałać skutkom grawitacji na system czyszczący, dzięki czemu straty są mniejsze, a dostarczane ziarno czystsze. Przydatny dla wielu rolników może okazać się również system SmartSieve™, który umożliwia pracę na pochyłym terenie. System ten automatycznie zmienia kąt wyrzutu ziarna na sito i kompensuje nachylenia boczne, dlatego jego działanie może przyczynić się do zwiększenia wydajności czyszczenia nawet do 30%. Warto również wspomnieć o technologii Dual Chop™ zapewniającej niezwykle dokładne rozdrabnianie resztek pożniwnych, idealnie nadających się do upraw zerowych i uproszczonych.
Prawdziwe żniwa nie obędą się również bez ciągników, dlatego podczas pokazów będzie można zapoznać się z pełną gamą traktorów. Jazdy testowe najbardziej luksusową wersją BluePower - czyli połączenie najwyższej wydajności z komfortem klasy premium, - to nie lada gratka dla koneserów rolnictwa.
Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie jubileuszowa edycja traktora T7 w wersji Golden Jubilee – jest to jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia fabryki w Basildon. Specjalna edycja ekskluzywnych traktorów z okazji złotego jubileuszu obejmuje dwa flagowe modele. Ciągnik T7.270 Auto Command Golden Jubilee to najmocniejszy traktor, jaki wyprodukowano kiedykolwiek w Basildon, a T6.160 Auto Command Golden Jubilee to przyszłość rolnictwa wielofunkcyjnego. Te dwa modele charakteryzują się metaliczną ciemnoniebieską barwą lakieru profondo Blue, osłoną tłumika i oznakowaniem modelu. Elementami dodatkowymi są: luksusowe wnętrze z opcjonalnym, w pełni skórzanym fotelem, oprawiona w skórę kierownica oraz wykładzina dywanowa o grubym włosiem i system automatycznego prowadzenia IntelliSteer.Z okazji wspomnianego jubileuszu New Holland pragnie uhonorować również swoich klientów, dlatego kto odwiedzi pokazy DemoTour 2014 i zdecyduje się na zakup traktora serii T8, T7 lub T6 AutoCommand i T5 ElectroCommand ma zagwarantowaną nagrodę specjalną. W przypadku zakupu traktora serii T8 będzie to wycieczka do USA, zaś zakup ciągnika serii T7 nagrodzony zostanie wyjazdem do Wielkiej Brytanii, połączonym ze zwiedzaniem fabryki w Basildon. Z kolei kupno ciągnika serii T5 ElectroCommand lub T6 AutoCommand będzie równoznaczne z wygraniem wycieczki do Włoch i zwiedzaniem fabryki New Holland w Jesi.
Ponadto zostanie zaprezentowane skuteczne wykorzystywanie systemu PLM podczas zbioru zbóż oraz nowe rozwiązania wprowadzone w systemie Telematic, które pozwalają na monitorowanie i lokalizowanie na mapie pracujących maszyn.  
- „Letnie pokazy organizowane przez New Holland to nie tylko nowoczesne maszyny rolnicze, ale również okazja dla zwiedzających do wymiany poglądów i doświadczeń z innymi rolnikami oraz możliwość uzyskania szczegółowych informacji od specjalistów New Holland. Mamy nadzieję, że w tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, dopisze równie dobra frekwencja, a uczestnicy wyniosą z pokazu wiele cennych doświadczeń i nowych informacji” – mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.POWIĄZANE

Głębokie obniżki cen samochodów elektrycznych ożywiają obawy przed wojną cenową ...

Seria 5DF/DS/DV Ecoline. ZWROTNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY. Od prac w winnicach i sadac...

Została doceniona wiedza produktowa i gotowość do wsparcia klienta Dobrze doradz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę