aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

New Holland Demo Tour 2014

23 grudnia 2015
Tysiące koni mechanicznych w trakcie żniw oraz setki maszyn przy pracach uprawowych – a wszystko pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLM™. To nie jedyne atrakcje czekające na klientów podczas kolejnej edycji żniwnego Demo Tour organizowanego przez New Holland. W tym roku na zainteresowanych czeka dużo niespodzianek oraz wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie z myślą o uczestnikach pokazów.
- „Letnie pokazy organizowane podczas żniw przez New Holland stają się już tradycją. Ogromne zainteresowanie rolników w poprzednich latach przekonało nas do tego, że warto organizować tego typu pokazy. Rolnicy mają wyjątkową okazję do zapoznania się z szeroką ofertą naszych najnowszych maszyn, które mogą od razu osobiście przetestować podczas pracy w polu, z kolei dla nas to możliwość bezpośredniego zapoznania się z opiniami i uwagami użytkowników” – mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.
Tegoroczne pokazy to przede wszystkim prezentacja pełnej gamy maszyn New Holland niezbędnych podczas żniw – będzie można przetestować kombajny zbożowe, prasy zbierające oraz całą serię ciągników wyposażonych w bezstopniową przekładnię napędową, AutoCommand™.
Głównym punktem programu będzie pokaz kombajnów serii CX5000 i CX6000 oraz kombajnu serii TC, które na tle konkurencji wyróżniają się niezwykłą precyzją zbioru zbóż. Ich praca zostanie pokazana z wykorzystaniem kamer typu live. Kombajny New Holland wyznaczają standardy w branży i swojej klasie - charakteryzują się najwyższą, jakością oraz wyposażeniem w funkcje, które zwiększają efektywność pracy i wydajność. Podczas pokazów w modelach serii TC i CX będzie można podziwiać zupełnie nową kabinę Harvest Suite™ Comfort Cab, która wyznacza obecnie normy w ergonomii i wygodzie obsługi maszyn żniwnych. Z kolei technologia Opti-Fan™ pozwala przeciwdziałać skutkom grawitacji na system czyszczący, dzięki czemu straty są mniejsze, a dostarczane ziarno czystsze. Przydatny dla wielu rolników może okazać się również system SmartSieve™, który umożliwia pracę na pochyłym terenie. System ten automatycznie zmienia kąt wyrzutu ziarna na sito i kompensuje nachylenia boczne, dlatego jego działanie może przyczynić się do zwiększenia wydajności czyszczenia nawet do 30%. Warto również wspomnieć o technologii Dual Chop™ zapewniającej niezwykle dokładne rozdrabnianie resztek pożniwnych, idealnie nadających się do upraw zerowych i uproszczonych.
Prawdziwe żniwa nie obędą się również bez ciągników, dlatego podczas pokazów będzie można zapoznać się z pełną gamą traktorów. Jazdy testowe najbardziej luksusową wersją BluePower - czyli połączenie najwyższej wydajności z komfortem klasy premium, - to nie lada gratka dla koneserów rolnictwa.
Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie jubileuszowa edycja traktora T7 w wersji Golden Jubilee – jest to jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia fabryki w Basildon. Specjalna edycja ekskluzywnych traktorów z okazji złotego jubileuszu obejmuje dwa flagowe modele. Ciągnik T7.270 Auto Command Golden Jubilee to najmocniejszy traktor, jaki wyprodukowano kiedykolwiek w Basildon, a T6.160 Auto Command Golden Jubilee to przyszłość rolnictwa wielofunkcyjnego. Te dwa modele charakteryzują się metaliczną ciemnoniebieską barwą lakieru profondo Blue, osłoną tłumika i oznakowaniem modelu. Elementami dodatkowymi są: luksusowe wnętrze z opcjonalnym, w pełni skórzanym fotelem, oprawiona w skórę kierownica oraz wykładzina dywanowa o grubym włosiem i system automatycznego prowadzenia IntelliSteer.Z okazji wspomnianego jubileuszu New Holland pragnie uhonorować również swoich klientów, dlatego kto odwiedzi pokazy DemoTour 2014 i zdecyduje się na zakup traktora serii T8, T7 lub T6 AutoCommand i T5 ElectroCommand ma zagwarantowaną nagrodę specjalną. W przypadku zakupu traktora serii T8 będzie to wycieczka do USA, zaś zakup ciągnika serii T7 nagrodzony zostanie wyjazdem do Wielkiej Brytanii, połączonym ze zwiedzaniem fabryki w Basildon. Z kolei kupno ciągnika serii T5 ElectroCommand lub T6 AutoCommand będzie równoznaczne z wygraniem wycieczki do Włoch i zwiedzaniem fabryki New Holland w Jesi.
Ponadto zostanie zaprezentowane skuteczne wykorzystywanie systemu PLM podczas zbioru zbóż oraz nowe rozwiązania wprowadzone w systemie Telematic, które pozwalają na monitorowanie i lokalizowanie na mapie pracujących maszyn.  
- „Letnie pokazy organizowane przez New Holland to nie tylko nowoczesne maszyny rolnicze, ale również okazja dla zwiedzających do wymiany poglądów i doświadczeń z innymi rolnikami oraz możliwość uzyskania szczegółowych informacji od specjalistów New Holland. Mamy nadzieję, że w tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, dopisze równie dobra frekwencja, a uczestnicy wyniosą z pokazu wiele cennych doświadczeń i nowych informacji” – mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę