informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

TM 900 High Power

7 marca 2003

Znana na całym świecie firma Trelleborg Wheel System zaprezentowała  nowy asortyment opon radialnych ostatniej generacji serii TM 900 High POWER. Przeznaczone są one dla traktorów o wysokiej mocy wymagających wysokiego wskaźnika nośności.

Wyjątkowa na polu, silna i wszechstronna na drodze, jak można by ją krótko scharakteryzować, opona jest rezultatem wieloletnich badań i doświadczenia zdobytego przez markę PIRELLI w segmencie rolniczym. Jej główną i najważniejszą zaletą jest wysoki wskaźnik nośności zachowany podczas jazdy z dużą szybkością (nawet przy prędkości 50 km/h) oraz w trakcie transportu ciężkich ładunków.

Dzięki dużemu rozmiarowi (średnica przekraczająca 2 metry) oraz zoptymalizowanej strukturze  radialnej, TM 900 High Power umożliwia wygodne prowadzenie ciągnika  oraz doskonałą przyczepność  w każdych  warunkach.

Podczas tworzenia TM 900 High Power wzięto również pod  uwagę wymagania stawiane przed pojazdem na drodze utwardzonej, a w tym wypadku stabilność, bezpieczeństwo i komfort to cechy, co do których nie jest dopuszczany jakikolwiek kompromis. TM 900 High Power charakteryzuje się więc wysoką odpornością na ścieranie, a  szeroki bieżnik oraz równomiernie rozłożenie nacisku na całą  jego powierzchnię gwarantują równomierne jego zużycie.

Warto też dodać, że model ten, podobnie jak wszystkie opony Pirelli, posiada specjalną rzeźbę bieżnika, zapewniającą doskonałe właściwości samo oczyszczające.


POWIĄZANE

MOLINE, Illinois — Firma Deere & Company ogłosiła, że jej Rada Dyrektorów wybrał...

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników coraz bliżej. Tegoroczne eliminacje do...

Maszyna do zbierania kamieni Husarya SCS-100, produkowana przez Usarya Polska, o...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę