Adama_15.03.2020
Azoty_16.03.2020

Zobacz maszyny rolnicze na Agro Show

22 września 2006

W dniach 22–25 września 2006 roku na lotnisku w Bednarach koło Poznania, w gminie Pobiedziska odbędzie się VIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Organizatorem Wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Honorowy patronat nad wystawą objął minister rolnictwa i rozwoju wsi, patronat medialny sprawują Program I TVP S.A. i Program I Polskiego Radia S.A.

AGRO SHOW to pierwsza w kraju wystawa rolnicza, gdzie ekspozycja sprzętu rolniczego połączona została z praktycznymi pokazami maszyn podczas pracy. Organizowana od 1999 roku jest największą międzynarodową imprezą rolniczą w Polsce oraz jedną z największych w Europie. Celem wystawy jest przede wszystkim promocja najnowocześniejszej techniki rolniczej, demonstracja maszyn i urządzeń rolniczych w pracy, doradztwo i wymiana doświadczeń.

Tylko na AGRO SHOW rolnicy mogą oglądać w jednym miejscu i w tym samym czasie tak szerokie spektrum maszyn i urządzeń rolniczych demonstrujących swoje możliwości techniczne. Wystawa odbywa się na terenie otwartym, co nie ogranicza wystawcom miejsca do prezentacji maszyn. Charakter AGRO SHOW stwarza niepowtarzalną okazję do nawiązywania bliższych kontaktów handlowych i budowania tak istotnego w biznesie zaufania.


POWIĄZANE

Dzisiejsi rolnicy prowadzą zaawanasowane technologicznie i operacyjne przedsiębi...

Dwa nowe modele maszyn – rozrzutnik N-114 ZEUS i wywrotkę trójstronną T-117/2 wp...

Wielogodzinna praca w polu nie należy do najłatwiejszych. Bezpieczne sterowanie ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę