informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

BIO nowości w gamie HELIO Natura

29 stycznia 2019
BIO nowości w gamie HELIO Natura
Newseria Lifestyle

Producent bakalii HELIO poszerza swoją bestsellerową i wielokrotnie nagradzaną linię naturalnych owoców suszonych bez konserwantów HELIO Natura o nowe EKO produkty pochodzące z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego, co potwierdza uzyskany przez HELIO specjalny certyfikat AGRO BIO TEST.

Słonecznik łuskany oraz Pestki dyni z upraw ekologicznych to naturalne, zdrowe i smaczne BIO przekąski, które dzięki zawartości takich cennych składników odżywczych, jak witaminy z grupy B, potas, magnez, miedź czy żelazo będą stanowić niezwykle wartościowy dodatek do codziennych dań- musli, sałatek, zup, pieczywa itp. Linia HELIO Natura powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na naturalną, mało przetworzoną żywność.

Powiększając gamę bakalii bez konserwantów HELIO Natura o nowe EKO produkty, firma oferuje nam pełnowartościowy zestaw naturalnych produktów o najwyższej, bo ekologicznej jakości, które najlepiej zadbają o nasze zdrowie każdego dnia. Sięgając po EKO nowości HELIO Natura możemy mieć pewność, że wybieramy sprawdzone produkty - bez konserwantów i sztucznych barwników.

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Jesteśmy jako kraj potentatem produkcji owoców, ale jemy aż o 40% mniej owoców n...

Głosowanie w Komisji AGRI PE nad sprawozdaniem p. Ulriki Müller dotyczącym rozpo...

W odpowiedzi na pismo z 7 marca 2019 r. Zarządu KRIR realizujące wniosek zgłoszo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę