BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Uwaga! Co tydzień do wygrania wakacyjne vouchery

18 września 2023
Uwaga! Co tydzień do wygrania wakacyjne vouchery


Mazurska Manufaktura startuje z konkursem “w towarzystwie” Juranda. 

 

“Tydzień w towarzystwie Juranda” to akcja konkursowa, która potrwa od września do listopada. Na miłośników piwa oraz wyjazdów w doborowym towarzystwie czeka m.in. 10 voucherów na tygodniowy pobyt nad morzem dla 6 osób. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić jedną z limitowanych butelek piwa Jurand Premium ze specjalną etykietą i w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Jurand to legendarna marka piwa z Warmii i Mazur, która została kilka lat temu reaktywowana na bazie historycznych receptur przez Mazurską Manufakturę S.A. - producenta rzemieślniczych alkoholi mocnych oraz regionalnego piwa. Równocześnie firma konsekwentnie działa na rzecz wskrzeszenia i przywrócenia dawnej, piwowarskiej świetności Browarowi Szczytno, w którym mieści się siedziba spółki. Od kilku lat trwa więc rewitalizacja tego ponad 120-letniego, zabytkowego kompleksu budynków Browaru.

 

Jurand ułatwia celebrowanie wspólnych chwil

 

Od momentu powrotu na rynek piwo Jurand, dostępne w kilku odsłonach, zdobywa coraz więcej fanów, nie tylko na Warmii i Mazurach, ale i w całej Polsce. Na osłodę końca wakacji producent Juranda przygotował dla (pełnoletnich) miłośników piwa niespodziankę w formie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

 

- Naszej marce od początku przyświeca idea doceniania i pielęgnowania tego, co wartościowe - historii, relacji, dobrych smaków, wspomnień. Poprzez nasz konkurs chcemy zachęcić i ułatwić fanom Juranda zorganizowanie wyjazdu w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, tak by mieli oni okazję do celebrowania wśród bliskich tych niepowtarzalnych, bezcennych momentów - mówi Paulina Pac z działu marketingu Mazurskiej Manufaktury S.A.

 

Co zrobić, by mieć szansę na wygraną?

 

Konkurs ruszył oficjalnie 11 września br. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić butelkę limitowanego piwa Jurand Premium ze specjalną etykietą i zachować paragon, a następnie odpowiedzieć w kreatywny sposób na pytanie zamieszczone w poście konkursowym na fanpage'u Browar Jurand Szczytno w serwisie Facebook.

Specjalnie powołane jury konkursowe będzie co tydzień w piątek, między 22 września a 24 listopada wybierać laureata, który otrzyma voucher na tygodniowy pobyt w jednym z nadmorskich resortów sieci Holiday Inn dla siebie i swoich bliskich. Organizator konkursu zapewni także na miejscu “towarzystwo” Juranda w postaci zapasu piwa Jurand. Łącznie zostanie przyznanych 10 voucherów.

 piwa Jurand Premium

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na fanpage’u Browaru Jurand Szczytno w serwisie Facebook, a także w regulaminie konkursu dostępnym TUTAJ.

 

 ***

 

Mazurska Manufaktura to założona w 2019 r. rodzinna spółka specjalizująca się w produkcji mocnych alkoholi segmentu premium, ale też aktywnie działająca na rynku piw regionalnych i rzemieślniczych. Głośnym dokonaniem firmy jest rewitalizacja zabytkowego browaru w Szczytnie na Mazurach, do którego wkrótce powróci produkcja lokalnej marki Jurand. To jedna z wielu reaktywowanych przez Mazurską Manufakturę historycznych marek piwa, które po latach nieobecności ponownie trafią na rynek. Spółka rozwija także swoje portfolio piw rzemieślniczych, do których należy wrocławska marka Profesja. W 2023 roku Spółka zainwestowała także w kraftowy AleBrowar.oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

Komisja Europejska, 21 listopada 2023 r., wydała pozytywną opinię na temat zmien...

Akcja humanitarna „Zboże z Ukrainy” jest kontynuowana i zgromadzono na nią ponad...

Liczba zadłużonych rolników, według danych Krajowego Rejestru Długów, zmalała w ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę