aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wszystkie przetargi na transport zboża w Ukrainie wygrywa oligarcha

5 marca 2024
Wszystkie przetargi na transport zboża w Ukrainie wygrywa oligarcha

Na ukraińskich aukcjach sprzedaży przesyłek w transporterach zbożowych CTL wszystkie partie zostały sprzedane. Sprzedaż na losowanie przesyłek w przewoźnikach kolejowych zbożowych organizuje oddział "Centrum Logistyki Transportu" UAB "Ukrzaliznytsia" /ukraiński państwowy przewoźnik kolejowy,odpowiednik naszego PKP/

Na licytację wystawiono 20 partii po pięć wagonów, 15 partii po 10 wozów zbożowych i pięć partii po 50 wagonów. Wszystkie wysyłki zostały zrealizowane.

Przesyłki trasowe wygrała zarejestrowana w Polsce UTL-2 Sp. z o.o. po stawce nie odbiegającej od stawki wyjściowej - 1250 UAH dziennie bez VAT. Firma była jedynym oferentem.

Ta sama firma została zwycięzcą większości aukcji, w których dostawy sprzedawano w 10 transporterach zbożowych. UTL-2 LLC zarejestrowana w Luksemburgu wygrała 12 z 15 aukcji w ofercie wywoławczej i była również jedynym oferentem. Trzy kolejne partie wygrała spółka Dolyna Elevator LLC. Proponowana stawka wynosiła 1290 UAH dziennie bez VAT. Dwie firmy zgłosiły się do przetargu.

UTL-2 LLC wygrała również osiem z 20 partii na przewozy w pięciu przewoźnikach zbożowych. Złożyła wstępną ofertę i została zwycięzcą, ponieważ była jedynym oferentem. W tym samym czasie zwycięzcą 12 przewozów została spółka PJSC MHP. 

Wszystkie spółki UTL-2 należą do Herman Denis Siergiejewicz, który jest 100% uziałowcem zarejestrowanej na Ukrainie, 03053, miasto Kijów, Ulica Lwa Tołstoja  dom 63, biuro 202. Oligarcha zarejestrował niezliczoną ilość firm  UTL-2 w różnych krajach i na Ukrainie. M innymi w tym roku pod tym samym adresem zarejestrowana została kolejna spółka  LTD UTL-2.

 


oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

Wybór odpowiednich krzeseł do ogrodu jest niezwykle istotny dla każdego, kto pra...

JA Solar to wiodący światowy producent zajmujący się produkcją paneli fotowoltai...

Ze względu na utrzymującą się suszę optymalne rozwiązanie do ochrony herbicydowe...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę