aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wiadomość

18 maja 2015
Na prośbę Kujawsko -Pomorskiej Izby Rolniczej publikujemy aktualną listę członków Okręgowych Komisji Wyborczych w wyborach do Rad Powiatowych KPIR:



CZŁONKOWIE OKRĘGOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
w wyborach do Rad Powiatowych KPIR w dniu: 31-05-2015 r.:




Nr
OKW:
GMINA/MIASTO:
Nazwisko i imię:
Uwagi: liczba uprawnionych do głosowania

POWIAT ALEKSANDROWSKI

1.
Aleksandrów Kuj. - miasto
Małgorzata Urszula Cylke




Zdzisław Ambroży Olbrycht




Kinga Barbara Sylwestrzak




Maria Sylwestrzak




Jan Zaręba


2.
Aleksandrów Kuj. - gmina
Anna Grabowska




Marian Nowak




Stanisław Zakrzewski




Jan Kozyra




Mariusz Czarnecki




Tomasz Domanowski


3.
Bądkowo
Jerzy Szczupakowski




Piotr Krajewski




Sławomir Jaskólski




Ryszard Wiśniewski




Jolanta Czarniak


4.
Ciechocinek
Danuta Brzozowska




Łukasz Chojnacki




Bożena Chojnacka




Maria Marcinkiewicz




Janina Kuszyńska


5.
Koneck
Adam Maciejczak




Paweł Tomasz Baryza




Arkadiusz Berger




Ireneusz Kania




Beata Małgorzata Kretkowska


6.
Nieszawa
Emilia Kejna




Renata Sowa




Tomasz Kejna




Jan Lamparski




Beata Bewicz


7.
Raciążek
Tomasz Kulpa




Halina Kołtuńska




Anna Jabłońska




Wioletta Grębska-Świątkowska




Elżbieta Gawrońska


8.
Waganiec
Janusz Doligalski




Mieczysław Fiedziuszko




Wojciech Grzanka




Marian Rogiewicz




Sławomir Maciejewski


9.
Zakrzewo
Marek Frątczak




Sławomir Andrysiewicz




Ryszard Krzyżaniak




Andrzej Wąsikowski




Adam Gralak


POWIAT BRODNICKI

10
Bobrowo
Adam Ziółkowski




Mirosław Sobiech




Alina Prokopowicz




Leszek Jakubowski




Janusz Piórkowski


11
Brodnica - miasto
Mirosława Elżbieta Banasiak




Grażyna Maria Krzyżanowska




Agnieszka Kaźmierkiewicz




Anna Żurawska




Mirosława Augartch


12
Brodnica gm.
Wojciech Brokos




Wojciech Skrzyński




Zdzisław Grapatyn




Dorota Moszczyńska




Beata Olewska


13
Brzozie
Grzegorz Kowalski




Mirosław Karbowski




Anna Jolanta Florkiewicz




Ewa Żuchlińska




Ireneusz Piotr Figurski


14
Górzno
Elżbieta Redzińska




Anna Wiśniewska




Mirosław Marcin Wardowski




Kazimierz Bartnicki




Dariusz Niedbalski


15
Grążawy
Jolanta Seroczyńska




Elżbieta Sargalska




Maria Górzewska




Marzena Sikorska




Mariusz Górzewski


16
Jabłonowo Pomorskie
Anita Witkowska




Roman Maciąg




Dariusz Kapuściński




Marek Czarnecki




Piotr Dombrowski


17
Osiek
Marek Głodowski




Katarzyna Zaleśkiewicz




Czesław Krotowski




Sławomir Jaworski




Szczepan Kępski


18.
Świedziebnia
Piotr Burkwicz




Krystyna Frygiel




Maria Gulczyńska




Jan Magalski




Andrzej Turowski


19.
Zbiczno
Tomasz Wiśniewski




Ludwika Januszewska




Wioletta Ostrowska




Hanna Cerwińska Fiszer




Bernadeta Kołosińska


POWIAT BYDGOSKI

20.
Bydgoszcz- miasto
Kazimierz Beker




Andrzej Malich




Ewa Nowacka




Piotr Dykiel




Sylwia Dykiel


21
Białe Błota
Kaczanowska Wiesława




Kosidło Grzegorz




Kuras Renata




Biesiada Jolanta




Barabasz Ewa


22.
Dąbrowa Chełmińska
Malinowska Bożena




Ptaszek Wiesława




Barczyńska Mirosława




Ciesiński Jan




Syrocki Stanisław


23
Dobrcz
Olech Janusz




Burczyński Mirosław




Wszołek Edyta




Smeja Witold




Kocoń Małgorzta


24.
Koronowo
Bąbka Barbara




Wolna Monika




Duleba Danuta




Bociek Patryk




Jóźwik Maria


25.
Nowa Wieś Wielka
Nie powołano






















26.
Osielsko
Brzeziński Piotr




Cichański Konrad




Mikulski Stanisław




Pacholczyk Zygmunt




Brzeziński Tadeusz


27.
Sicienko
Koralewska Bożena




Krzyżan Daria




Szychowski Wincenty




Witkowski Ireneusz




Trela Sylwia


28.
Solec Kujawski
Król Halina




Ostrowski Jan




Korcz Barbara




Franaszczuk Halina




Dolińska Barbara


POWIAT CHEŁMIŃSKI

29
Chełmno - miasto
Dąbrowski Sławomir




Dekowska Anna




Gdaniec Marian




Gnacińska Danuta




Rutkowska Alicja


30
Chełmno - gm.
Iwańska Krystyna




Mazurek Janina




Stefański Tomasz




Stolarski Grzegorz




Tworzewska Ewa


31
Kijewo Królewskie
Kasicz Marlena




Krawczyk Magdalena




Ostapiuk Grażyna




Rzeźnikowska Elżbieta




Rysiewska Bożena Marianna


32
Lisewo
Grabowska Joanna




Jurkowska Bogusława




Kowal Kazimierz




Metera Ewelina




Nogalska Alicja


33
Papowo Biskupie
Błaszkiewicz Mieczysław




Kłos Lidia




Leszczyńska Jolanta




Jaworska Beata




Sadowska Mariola


34
Stolno
Cukras Florian




Biesiada Marek




Śliwińska Jolanta




Kaczmarek Barbara




Rubaj Krzysztof


35
Unisław
Janus Arkadiusz




Laskowski Roman




Lasota Leokadia




Mucha Gabriela




Oświecińska Anna


POWIAT GOLUBSKO- DOBRZYŃSKI

36
Ciechocin
Jurkiewicz Dorota




Nurkowska Grażyna




Rostkowski Tomasz




Błotnicka Renata




Kończalska Halina


37
Golub-Dobrzyń - m.

Nie powołano






















38
Golub-Dobrzyń - gm.
Skrzyniecki Ryszard




Boniecki Jan




Krzysztof Romanowski




Rosołowska Karolina




Frączek Joanna


39
Kowalewo Pomorskie
Orłowski Jerzy




Klafczyński Michał




Błach Waldemar




Bender Piotr




Wegner Małgorzata


40
Radomin

Klimek Anna




Tucholska Dorota




Witkowski Grzegorz




Śliwecka Iwona




Malinowska Beata


41
Zbójno
Udziński Stefan




Jurkiewicz Waldemar




Predenkiewicz Józef




Malanowska Katarzyna




Pankiewicz Piotr


POWIAT GRUDZIĄDZKI

42
Grudziądz-miasto
Żulewska Joanna




Karpiuk Maria




Berendt Adrian




Józefowicz Mariusz




Wrótniak Dariusz


43
Grudziądz-gm.
Paluszkiewicz Barbara




Bandurski Adam




Łach Danuta




Zilz Andrzej




Czarny Jacek


44
Gruta
Lipertowicz Ewa




Topolewska Żaneta




Topolewska Jolanta




Polakowska Lesińska Elżbieta




Wiącek Piotr


45
Łasin
Matysek Teodozja




Radzieniewska Ewa




Nartowska Katarzyna




Sikora Sławomir




Paprocki Grzegorz


46
Radzyń Chełmiński
Klarkowski Kamil




Jędrzejewski Andrzej




Frankiewicz Adam




Wilczyńska Dorota




Głogowska Beata


47
Rogóźno
Klak Danuta




Nowakowska Joanna




Celmer Iwona




Wydra Magdalena




Podziawo Krystyna


48
Świecie n/Osą
Wiśniewska Krystyna




Górna Katarzyna




Piasta Teresa




Kuca Marian




Sodel Marek


POWIAT INOWROCŁAWSKI

49
Dąbrowa Biskupia
Bożena Kruszczynska




Mirosława Kowalczyk




Ewa Kordys




Lidia Śmieszna




Dorota Tomaszewska


50
Gniewkowo
Piotr Paweł Rychłowski




Teresa Majchrzak




Jurek Urbański




Tomasz Baltazar Rejniak




Franciszek Stanisław Pluta


51
Inowrocław - miasto
Joanna Jańczak




Bożena Ilecka




Paweł Małachowski




Małgorzata Rolirad




Gościniak Alicja


52
Inowrocław - gm.
Małgorzata Lewandowska,




Anna Tomasik,




Maria Maj




Alina Kośka




Anna Hałas


53
Janikowo
Maria Fulara




Ewa Kwapich




Jolanta Sap




Grażyna Hulisz




Tadeusz Radwański


54
Kruszwica
Łożyński Tomasz




Marek Anna




Pacia Maria




Graczyk Anna




Lisowicz Renata


55
Pakość
Nieznalski Adam




Nieznalski Marcin




Sadowska Barbara




Woźniak Jarosław




Głąbińska Anita


56
Rojewo
Izabela Chrupczak-Domka




Mirosław Iwicki




Beata Prusak




Danuta Siemianowska




Lidia Dorota Trawińska


57
Złotniki Kujawskie
Wiesława Giersz




Elżbieta Kowalczyk




Joanna Tunicka




Halina Długosz




Aneta Makowska


POWIAT LIPNOWSKI

58
Bobrowniki
Pażniewski Mirosław




Kowalewska Mirosława




Parzniewski Bartosz




Bojarski Jarosław




Poliwko Leszek


59
Chrostkowo
Michalska Monika




Litka Jarosław




Sikora Maciej




Zieliński Andrzej




Siemiątkowska Monika


60
Dobrzyń
Szczepański Marek




Nowakowski Jacek




Stępczyński  Andrzej




Mierzejewski Mirosław




Jaworski Wiesław


61
Kikół
Marciniak Jan Piotr




Girszewski Andrzej Leszek




Jagielski Janusz Kazimierz




Dudziński Piotr Zbigniew




Zarembski Krzysztof


62
Lipno - miasto
Kęsicki Władysław




Kęsicka Anna




Przybojewska Aleksandra




Strupczewska Krystyna




Insadowska Krystyna


63
Lipno - gm.
Zalewska Monika




Chojnicki Andrzej




Agaciński Zbigniew




Chojnacki Bogdan




Trojanowski Wojciech


64
Tłuchowo
Dzięgielewska Agnieszka




Koszytkowski Jan




Łabiszewski Władysław Wiesław




Ziemiński  Marek Jan




Żuchowska Beata Wioletta


65
Skępe
Małkiewicz Wojciech




Kwiatkowska Elżbieta




Drzewoszewski Mirosław




Topolewski Adam




Kisielewska Aneta


66
Wielgie
Piotr Przybyszewski




Elżbieta Łukaszewska




Rafał Leśniewski




Marzena Wesołowska




Stanisław Dunajko


POWIAT MOGILEŃSKI

67
Dąbrowa 
Ewa Kołudkiewicz




Zenon Bergmann




Andrzej Zachwieja




Zofia Chróśniak




Szymon Rutowski


68
Jeziora Wielkie
Janusz Orlikowski




Zbigniew Banasik




Andrzej Kaźmierski




Marek Twardowski




Paweł Glanc


69
Mogilno
Roman Lewandowski




Julian Andrzejewski




Tomasz Gajewicz




Katarzyna Kujawska




Jolanta Konieczka


70
Strzelno
Leśny Adam




Kazimierz Łojewski




Aldona Pruchowska




Irena Sitko




Aldona Bachan


POWIAT NAKIELSKI

71
Kcynia
Leszek Klimowicz




Jarosław Malak




Wojciech Śliwa




Lidia Wiącek




Justyna Wszelaki


72
Mrocza
Józef Błaszczyński




Tomasz Krakowski




Elżbieta Książek




Marcin Modrzejewski




Alina Zimnicka


73
Nakło
Eugeniusz Bigorowski




Kamila Jurczak




Katarzyna Skarwecka




Wiesław Olejniczak




Hek Dorota


74
Sadki
Henryk Bryś




Danuta Hołota




Anna Król




Roman Pawlaczek




Maria Stępniewska


75
Szubin
Sylwia Moniak




Mariusz Buczkowski




Anna Jemioła




Anna Niespodziana




Świątkowska Barbara


POWIAT RADZIEJOWSKI

76
Bytoń
Olejniczak Agnieszka




Rzadkowolska Małgorzata




Kozłowski Jacek




Dąbrowski Adam




Wiliński Marek


77
Dobre
Bożena Skocz




Monika Łaszkiewicz




Marianna Waszak




Danuta Marczewska




Jolanta Borowska


78
Osięciny
Andrzej Puchalski




Janusz Kawczyński




Magdalena Kwiatkowska




Marcin Zawicki




Marcin Drążkowski


79
Piotrków Kuj.
Śmigiel Tadeusz




Kubiak  Włodzmierz




Wysocki Krzysztof




Tomaszewska Joanna




Budzyńska Anita


80
Radziejów - miasto
Andrzej Sobczak




Sobociński Jarosław




Zarzycka Katarzyna-Maria




Szafrański Jan




Michalak Roman


81
Radziejów - gm.
Głowacki Ireneusz




Linowiecki Sławomir




Kujawa Bartłomiej




Lewandowska-Bentkowska  Anna




Ziółkowski Janusz


82
Topólka
Ulanowska Ewa




Bartczak Katarzyna




Mikołajczak Małgorzata




Zawada Emilia




Dopieralska Ewa


POWIAT RYPIŃSKI

83
Brzuze
Leszek Borkowski




Barbara Cichacka




Marek Ozimkowski




Andrzej Balinowski




Ryszard Rumianowski


84
Rogowo
Wojciech Nowatkowski




Joanna Przybysz




Ewa Kaślewicz




Iwona Łowicka




Magdalena Barcikowska


85
Rypin - miasto
Grzegorz Janiszewski




Roman Lewicki




Grzegorz Kucharski




Wojciech Pankowski




Adam Czyżewski


86
Rypin - gmina
Adam Szalkowski




Rafał Zglinicki




Piotr Chmielewski




Rafał Bartnicki




Cezary Skonieczny


87
Skrwilno
Wiesław Czarski




Barbara Błażejewska




Ewa Marcinkowska




Andrzej Szulc




Witold Graczyk


88
Wąpielsk
Edward Cieszyński




Tomasz Wawrowski




Cezary Janusz Grawski




Wojciech Klajszmidt




Wojciech Rutkowski


POWIAT SĘPOLEŃSKI

89
Kamień Krajeński
Stryszyk Eugeniusz




Steinborn Irena




Drogoś Paulina




Hyjek Hanna




Zelewski Jan


90
Sępólno Kr.
Daroń Wiesława




Gapa Tadeusz




Łuczyk Marlena




Basińska –Czachor Elżbieta




Czachor Agnieszka


91
Sośno
Wegner Mirosława




Niemczyk Mieczysław




Grochowska Katarzyna




Langner Michał




Grzegorzewska Marzena


92
Więcbork
Fifielski Tomasz




Antczak Jan




Piłka Stanisław Henryk




Wenda Andrzej




Kabattek Jacek Stanisław


POWIAT ŚWIECKI

93
Bukowiec
Gwizdała Aleksandra




Kutowska Małgorzata




Kantak Marek




Gmys Czesław




Rambalski Zdzisław


94
Dragacz
Lipiec Roman




Makowska Sylwia




Młynek Andrzej




Prokopowicz Bogusława




Sendyk Ewa


95
Drzycim
Partyka Natalia




Gawrych Jacek




Gawrych Renata




Piotrowska Brygida




Świerczyńska Krystyna


96
Jeżewo
Skrobiszewska Hanna




Król Bożena




Makowski Tadeusz




Winklarz Jerzy




Romanowski Marian


97
Lniano
Gackowska Agnieszka




Deka Krzysztof




Dembek Marlena




Szabelski Jan




Jędryczka Czesław


98
Nowe
Woźniak Stanisława




Pekeron Małgorzata




Wolińska Krystyna




Szewczuk Jan




Pawelczak Aleksander


99
Osie
Ceranowska-Adrich Zofia




Damrath Krystyna




Gzella Bożena




Kozłowska Irena




Zielińska Bogumiła   


100
Pruszcz Pomorski
Głuchowska Renata




Marunowski Kornel




Marunowski Piotr




Łyczywek Arkadiusz




Iglińska Aneta


101
Świecie n/W
Kleina Cezary




Kusińska Bożena




Karbowiak Adam




Karolczak Grażyna




Tarkowski Wiesław


102
Świekatowo
Dobaczewski Tadeusz




Gorczyca Marek




Nitka Lidia




Ratkowski Janusz




Tesarska Wiesława


103
Warlubie
Wygocki Roman




Liczkowski Radosław




Kosecka Teresa




Rocławska Maria




Olszewska Urszula


POWIAT TORUŃSKI

104
Chełmża - miasto
Kraszkiewicz Hanna




Stopikowska Anita




Antkowiak Stanisław




Krzemień Małgorzata




Borowicz Hanna


105
Chełmża - gm.
Kopik Magdalena




Rafał Cichy




Powaszyńska Danuta




Branicki Roman




Wątorowski Marian


106
Czernikowo
Malinowski Adam




Rogalska Barbara




Sulińska Grażyna




Wojciechowska Bożena




Zglińska Mirosława


107
Lubicz
Mioduszewski Wiesław




Romanowski Piotr




Czech Andrzej




Wąsik Edward




Witkowski Jacek


108
Łubianka
Malec Małgorzata




Mądrzejewska Alina




Pierzchalski Sławomir




Łubianka Adam




Jarząbkowski Wojciech


109
Łysomice
Metera Paweł




Metera Mikołaj




Wilczyński Tomasz




Wasiak Tomasz




Kowalewska Anna


110
Obrowo
Błaszkiewicz Juliusz




Rafalska Agnieszka




Celmer Alekasandra




Marcinkowski Mariusz




Zielińska Agnieszka


111
Toruń
Piotr Boniecki




Adam Kiszewski




Bartosz Kiszewski




Edward Zając




Małgorzata Zakierska


112
Wielka Nieszawka
Lewandowska Irena




Miłoszewicz Maria




Gołaś Waldemar




Olkuski Kazimierz




Dąbrowicz Julian


113
Zławieś Wielka
Galczak Anna




Sikorska Ewa




Pawlikowski Piotr




Kulas Małgorzata




Grącka Renata


POWIAT TUCHOLSKI

114
Cekcyn
Koch Adam




Rydzkowska Iwona




Pawłowski Marek




Kortas Gabriela




Słomińska Grażyna


115
Gostycyn
Chmara Barbara




Figel Adam




Brząkała Maria




Kożuch Teresa




Balcerzak Mariusz


116
Kęsowo
Gnaciński Krzysztof




Wandzińska Stella




Szatkowski Czesław




Krygowska Małgorzata




Kożuch Władysław


117
Lubiewo
Jastak Joanna




Rybak Wioletta




Nitka Marcin




Glazik Krzysztof




Zbielski Mieczysław


118
Śliwice
Andrearczyk Edmund




Kulla Marcin




Piesik Mirosław




Wilkowska Elżbieta




Lipkowski Kazimierz


119
Tuchola
Dobrzyński Leszek




Januszewska Beata




Krygowska Barbara




Nitka Halina




Pozorski Sławomir


POWIAT WĄBRZESKI

120
Dębowa Łąka
Puszakowska Agnieszka




Kurasiewicz Karolina




Sitkowski Marcin




Gościński Kamil




Szmytkowski Krzysztof


121
Książki
Fiałkowski Grzegorz




Grzegorczyk Marzanna




Michewicz Marzena




Macikowska Hanna




Wojciechowska Anna


122
Płużnica
Ozorowski Leszek




Szczepanik Ryszard




Zużewicz Bogumiła




Robaczewski Kacper




Simson Jan


123
Wąbrzeźno - miasto
Garczyńska – Klimek Joanna




Głowacka Hanna




Janka Katarzyna




Kukowska Monika




Węglerska Katarzyna


12 4
Wąbrzeźno - gm.
Zaniewska Kamila




Imiałek Ewa




Kamińska Katarzyna




Zdziebłowski Marcin




Sobczak Małgorzata


POWIAT WŁOCŁAWSKI



125


Baruchowo
Hanna Mrozowicz




Gabriela Górska




Maria Radowska               




Katarzyna Maślanka




Ździsław Ostrowski


126
Boniewo
Halina Śniegulska




Agnieszka Kaniewska




Ireneusz Górski




Tomasz Wojciechowski




Józef Koralewski


127
Brześć Kuj.
Kubisiak Jadwiga




Łączkowski Rafał




Orzarzewski Wojciech




Rewers Anna




Kinasiewicz Adam


128
Choceń
Makowski Ireneusz




Nowakowski Krzysztof




Stokfisz Grażyna




Mielczarek Grzegorz




Zwoliński Janusz


129
Chodecz
Elżbieta Nowakowska




Anna Piwińska




Elżbieta Pietrzak




Jankowski Marian




Skórzewska Wanda


130
Fabianki
Tomczak Monika




Szymańska Dorota




Słomska Agnieszka




Jaworski Marek




Pasternak Katarzyna


131
Izbica Kuj.
Biernacki Grzegorz




Kaczmarek Włodzimierz




Stasiak Marek




Matusiak Mirosław




Kwieciński Zbigniew


132
Kowal - miasto
Marek Szatkowski




Jarosław Stolarski




Maria Sarnowska




Jolanta Nakonowska




Jadwiga Giełdzińska


133
Kowal - gm.
Jan Rybacki




Krzysztof Czapowski




Jarosław Lewandowski




Krzysztof Iwański




Józef Miziołek


134
Lubanie
Zakrzewski Wojciech




Mroczkowski Wojciech




Zimny Kazimierz




Pawłowski Sylwester




Kościołowski Bernard


135
Lubień Kuj.
Antczak Bożena




Pieczkowska Ewa




Pisarska Karolina




Rudnicka Karolina




Sołtysiński Sławomir


136
Lubraniec
Barbara Kamińska




Stefan Gralak




Elżbieta Humańska




Krystyna Stawicka




Teresa Nowak


137
Włocławek - miasto
Bińkowski Stanisław




Orłowska Anna




Klockowska Sabina




Sztolcman Jadwiga




Parfianowicz Krystyna


138
Włocławek – gm.
Ewa Seklecka




Maria Sobieraj




Marzenna Trzeciak




Małgorzata Urbańska




Bartosz Kwiatkowski


POWIAT  ŻNIŃSKI

139
Barcin
Potempa Grzegorz




Gamelska Maria




Jurek Jakub




Marciniak Marek




Przybylska Katarzyna


140
Gąsawa
Szymańska Teresa




Krupińska Urszula Maria




Kruszelnicka Justyna




Nowakowska Anna Katarzyna




Stefaniak Marcin


141
Janowiec Wlkp.
Zabłocki Kazimierz




Próchniak Tomasz




Kujawa Katarzyna




Stefański Marek




Jakubik Alicja


142
Łabiszyn
Dąbkowska Małgorzata




Wiatr Angelika




Mikuła Zenon




Kupis Agnieszka




Szafrański Radosław


143
Rogowo
Jabłoński Andrzej




Jarmużkiewicz Izabela




Zamiar Marlena




Szymczak Wojciech




Dolata Mieczysław


144
Żnin
Musiał Tadeusz




Kosicka Jolanta




Janicka Maria




Czaja Jadwiga




Elżbieta Kubera












POWIĄZANE

Komisarz Rolnictwa UE Janusz Wojciechowski przekazał, że na najbliższym i ostatn...

– Polska nie zgodzi się na mechanizm relokacji tak czy inaczej – zapewniał wczor...

Wojewódzki Inspektor Jakości handlowej Artykułów Rolno Spożywczych (WIJHARS) w L...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę