informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Agroturystyka zimą

29 grudnia 2003

Nie mija moda na odpoczynek w leśnej głuszy. Okazuje się, że to co atrakcyjne latem, atrakcyjne jest również zimą - cisza i spokój. Gospodarstwa agroturystyczne oblężone zazwyczaj w sezonie, w święta też miały komplet gości. Niektórzy już rezerwowali miejsca na Wielkanoc.

Państwo Zdzieszyńscy 3 lata temu postanowili przekształcić swoje gospodarstwo w agroturystyczne. Sprzedali część ziemi i zwierząt, wzięli kredyt i wyremontowali dom. Dziś już wiedzą, że ryzyko się opłaciło, bo bez względu na porę roku zawsze mają gości. Gości przyciąga spokojna okolica, zieleń, a także domowa kuchnia. Doceniają ją zwłaszcza panie, które zwykle spędzają święta gotując i smażąc.

Jednak by można było spędzić święta na wsi, trzeba o tym pomyśleć nawet kilka miesięcy wcześniej. Już teraz w niektórych gospodarstwach rezerwowane są pokoje na Wielkanoc.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę