informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Będzie Regionalna Organizacja Turystyczna

24 maja 2004

Stowarzyszenie, które będzie się zajmowało promocją lubelskiej turystyki, zostanie powołane w najbliższych dniach przez samorząd województwa. Większość województw w Polsce ma już takie organizacje.

Regionalna Organizacja Turystyczna, bo tak będzie się nazywało nowe stowarzyszenie, ma zrzeszać samorządy z terenów atrakcyjnych turystycznie. Zajmie się m.in. inwestycjami w dziedzinie turystyki (np. utrzymaniem starych i wytyczaniem nowych szlaków), a także utworzy i będzie prowadzić regionalny punkt informacji turystycznej.

- Na razie mamy deklaracje od kilkunastu gmin i powiatów, czekamy na kolejne - mówi dyrektor Departamentu Współpracy Zagranicznej i Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Piotr Sawicki.

Powołanie do życia Regionalnej Organizacji Turystycznej ma się odbyć 26 maja, wtedy też zacznie się procedura rejestracji stowarzyszenia w sądzie.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę