informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Bieszczady czekają

30 stycznia 2004

Jest śnieg, jest mróz i są ferie, a mimo to turystów jak na lekarstwo. Tak jest w Bieszczadach. Z prawdziwie zimowej aury korzystają na razie nieliczni przyjezdni. Właściciele bazy turystycznej są jednak spokojni - szczyt sezonu dopiero przed nimi.

Po ostatnich opadach w Bieszczadach leży średnio pół metra śniegu. W górnych partiach wiatr tworzy wysokie nawisy. W dolinach - zacisznie i lekki mróz, pogoda sprzyja więc narciarzom. Mimo iż ogólnopolskie ferie trwają już od blisko dwóch tygodni w Bieszczadach ruch jest na razie niewielki.

W hotelach, pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych na najbliższe dni są jeszcze wolne miejsca. Kolejna fala turystów spodziewana jest w drugiej połowie lutego, gdy rozpoczną się ferie dla Podkarpacia, Śląska i kilku innych regionów.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę