informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Dla turystów

19 grudnia 2003

Centrum informacji i Promocji w Ustrzykach Dolnych ma nową siedzibę. To lepiej dla turystów wybierających się w Bieszczady, bo mogą liczyć na pełniejszą obsługę. Dotychczas z pomocy placówki skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. W całym województwie takich centrów jest na razie tylko siedem. A powinny być w każdym powiecie i gminie.

Ośrodek w Ustrzykach Dolnych powstał dzięki pieniądzom z kontraktu wojewódzkiego i budżetu gminy. W obszernych, nowoczesnych wnętrzach przyjezdni będą mogli zapoznać się z ofertą wypoczynku, zarezerwować noclegi, wyżywienie i inne usługi. Trwają także prace nad uruchomieniem systemu rezerwacji internetowej. Dotychczasową pracę Bieszczadzkiego Centrum Informacji i Promocji doceniło Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. Resort przyznał ustrzyckiej placówce medal "Zasłużony dla turystyki". Według fachowców z branży nagroda trafiła we właściwe ręce. Na razie w województwie podkarpackim jest zaledwie 7 takich placówek: 5 powiatowych i 2 gminne. Wkrótce ma się to jednak zmienić. Turystyka staje się bowiem coraz ważniejszą gałęzią gospodarki. W ciągu najbliższych 3 lat Unia Europejska chce przeznaczyć na rozwój tej branży w Polsce 400 milionów euro.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę