informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Jubileusz Stowarzyszenia

19 listopada 2003

Ma dopiero 10 lat, ale stąpa już bardzo pewnym krokiem. Jubileusz dziesięciolecia świętuje dziś stowarzyszenie Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne. Zrzesza ono blisko 300 gospodarstw agroturystycznych w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Członkowie stowarzyszenia mają dziś powody do dumy, ale nie brakuje im też problemów do rozwiązania.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat w Bieszczadach i Beskidzie Niskim powstało prawie 3 tysiące takich miejsc noclegowych. Przed członkami stowarzyszenia stoją jednak nowe problemy. Sprostanie rosnącej konkurencji na rynku krajowym i zagranicznym-to najważniejszy z nich. Fachowcy z branży turystycznej doradzają, że najlepszym sposobem na przetrwanie i rozwój jest podnoszenie jakości usług i wąska specjalizacja. Turystyka jest teraz ważną gałęzią gospodarki. W ciągu 3 lat po wejściu Polski do Unii Europejskiej na rozwój turystyki nasz kraj ma dostać 400 milionów euro.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę