aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Młodzikowo

19 czerwca 2002

Młodzikowo to jedna z najstarszych osad w Wielkopolsce – w 1136 r. założył ją Kmieć Młodzik. Położona jest na prawym brzegu rzeki Warty, na południowy wschód od Zaniemyśla. W tej oto wsi znajduje się gospodarstwo agroturystyczne Andrzeja Wojciechowskiego.

To wymarzone miejsce dla miłośników koni. Gospodarz od lat zajmuje się profesjonalną hodowlą koni, organizuje zawody jeździeckie, jest nagradzany na różnego rodzaju targach. Za swoje osiągnięcia zdobył nagrodę dla najlepszego hodowcy koni rasy Fiord od Prezesa Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego.

Gospodarstwo oferuje komfortowe warunki tak dla jeźdźców, jak i ich koni. To posiadłość, w której można przeżyć prawdziwe wczasy w siodle. W specjalnym pensjonacie, zwierzęta mają zapewnioną fachową opiekę. Amatorzy mogą skorzystać z profesjonalnej nauki jazdy konnej. 

To nie wszystkie atrakcje w gospodarstwie. Organizowane są tam pikniki, kuligi, jazdy bryczką i ogniska. Dla chętnych jest też nauka powożenia. 

Przepiękne okoliczne tereny sprzyjają nie tylko konnym, ale również pieszym i rowerowym wędrówkom. Letnicy spragnieni mniej aktywnego wypoczynku i ciszy mogą powędkować.

Gospodarstwo zapewnia wyżywienie, miłą atmosferę i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy!

www.mlodzikowo.ppr.pl


POWIĄZANE

Rozpoczyna się II edycja konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turys...

Co  dziesiąte jabłko uprawiane w Europie pochodzi z Południowego Tyrolu, z tego ...

Włochy od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Polaków, a Rzym, Mediolan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę