informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Młodzikowo

19 czerwca 2002

Młodzikowo to jedna z najstarszych osad w Wielkopolsce – w 1136 r. założył ją Kmieć Młodzik. Położona jest na prawym brzegu rzeki Warty, na południowy wschód od Zaniemyśla. W tej oto wsi znajduje się gospodarstwo agroturystyczne Andrzeja Wojciechowskiego.

To wymarzone miejsce dla miłośników koni. Gospodarz od lat zajmuje się profesjonalną hodowlą koni, organizuje zawody jeździeckie, jest nagradzany na różnego rodzaju targach. Za swoje osiągnięcia zdobył nagrodę dla najlepszego hodowcy koni rasy Fiord od Prezesa Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego.

Gospodarstwo oferuje komfortowe warunki tak dla jeźdźców, jak i ich koni. To posiadłość, w której można przeżyć prawdziwe wczasy w siodle. W specjalnym pensjonacie, zwierzęta mają zapewnioną fachową opiekę. Amatorzy mogą skorzystać z profesjonalnej nauki jazdy konnej. 

To nie wszystkie atrakcje w gospodarstwie. Organizowane są tam pikniki, kuligi, jazdy bryczką i ogniska. Dla chętnych jest też nauka powożenia. 

Przepiękne okoliczne tereny sprzyjają nie tylko konnym, ale również pieszym i rowerowym wędrówkom. Letnicy spragnieni mniej aktywnego wypoczynku i ciszy mogą powędkować.

Gospodarstwo zapewnia wyżywienie, miłą atmosferę i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy!

www.mlodzikowo.ppr.pl


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę