informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Mniej wyjazdów na zimowiska

28 stycznia 2003

Zimowe ferie, które w poniedziałek rozpoczęły się w większości polskich szkół, duża część młodzieży spędzi w domach. W tym roku zanotowano mniejsze niż w poprzednich latach zainteresowanie wyjazdami na zimowy wypoczynek.

Często rodziców po prostu nie stać na to aby wysłać swoją „pociechę” na zimowisko. Z tego też powodu wiele krajowych miejscowości żyjących z zimowej turystyki świeci pustkami. Większość domów wczasowych i sanatoriów, między innymi, w Polanicy Zdroju i Kudowie Zdroju, czeka na gości. Żeby zachęcić Polaków do wypoczynku wiele ośrodków organizuje nawet kilkudziesięcioprocentowe obniżki cen. T tymczasem z powodu recesji w turystyce wiele osób traci pracę.

Wyjątek stanowi tylko najpopularniejsza górska miejscowość w Polsce, czyli Zakopane, w którym główna ulica – Krupówki - tętni życiem.

W wielu innych miastach organizowane są akcje dla dzieci pozostających w ferie w domach. Na przykład w Płocku trwa festyn "Policja dzieciom", w którym oprócz wielu konkursów z nagrodami młodzież poznaje też przepisy ruchu drogowego.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę