informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Nie zawiodła pogoda, dopisali turyści

4 września 2002

Na brak zajęć nie mogli narzekać w tym sezonie właściciele pensjonatów i hoteli w Bieszczadach. Zgodnie twierdzą, że był to dla nich bardzo udany sezon. 

Oblężenie przeżywało Jezioro Solińskie, nad którym turyści szukali ochłody. W sanatoriach, pensjonatach oraz gospodarstwach agroturystycznych często brakowało wolnych miejsc. 

Chociaż turyści często rezygnowali z wyżywienia, jednak rozrywek sobie nie odmawiali. Bieszczadzka Biała Flota przewoziła podczas wakacji o jedną czwartą więcej wczasowiczów niż w roku ubiegłym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się muzea, na przykład sanocka placówka. 

Piękna pogoda i beztroska nie zawsze szły w parze z bezpieczeństwem. Przez całe wakacje sporo pracy mieli ratownicy WOPR-u i  GOPR-u. 

Miejmy nadzieję, że wszyscy ci, którzy spędzili wakacje w Bieszczadach wypoczęli i szczęśliwie powrócili do swych domów. 


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę