informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Nie zawiodła pogoda, dopisali turyści

4 września 2002

Na brak zajęć nie mogli narzekać w tym sezonie właściciele pensjonatów i hoteli w Bieszczadach. Zgodnie twierdzą, że był to dla nich bardzo udany sezon. 

Oblężenie przeżywało Jezioro Solińskie, nad którym turyści szukali ochłody. W sanatoriach, pensjonatach oraz gospodarstwach agroturystycznych często brakowało wolnych miejsc. 

Chociaż turyści często rezygnowali z wyżywienia, jednak rozrywek sobie nie odmawiali. Bieszczadzka Biała Flota przewoziła podczas wakacji o jedną czwartą więcej wczasowiczów niż w roku ubiegłym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się muzea, na przykład sanocka placówka. 

Piękna pogoda i beztroska nie zawsze szły w parze z bezpieczeństwem. Przez całe wakacje sporo pracy mieli ratownicy WOPR-u i  GOPR-u. 

Miejmy nadzieję, że wszyscy ci, którzy spędzili wakacje w Bieszczadach wypoczęli i szczęśliwie powrócili do swych domów. 


POWIĄZANE

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...

12 placówek agroturystycznych zostało we wtorek laureatami konkursu "Na wsi najl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę