informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Promocja to pieniądz

29 kwietnia 2004
Wysoki standard i informacja, z której łatwo skorzystać - właśnie tego turyści wymagają od bieszczadzkich gospodarstw agroturystycznych. Rolnicy skupieni w Stowarzyszeniu Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne - podsumowali dziś w Lesku cztery lata wspólnej pracy.

Gospodarstwo agroturystyczne w Jankowcach koło Leska, jest jednym z ponad 260 zrzeszonych w tym stowarzyszeniu. Nigdy nie narzekało na brak klientów i z Polski i zagranicy. Aby jednak w takim gospodarstwie nie zamykały się drzwi, potrzebny jest wysoki standard i odpowiednia promocja. A z tym ostatnim rolnicy mają najwieksze problemy. Boom na gospodarstwa agroturystyczne w niektórych gminach dopiero się rozpoczyna. tak jest na przykład w Baligrodzie. Efekty tego już widać. Po pierwszym maja, żeby ubiegać się o unijne pieniądze na rozwój, gospodarstwa agroturystyczne muszą zdobyć tak zwaną kategoryzację. Nadają ją stowarzyszenia, ale wciąż wiele gospodarstw nie jest w nich zrzeszonych.

POWIĄZANE

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...

12 placówek agroturystycznych zostało we wtorek laureatami konkursu "Na wsi najl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę