informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Przepisy prawne a turystyka wiejska

7 marca 2007
Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie z myślą o właścicielach gospodarstw agroturystycznych organizuje kurs internetowy pt. ,,Przepisy prawne a turystyka wiejska’’. Celem kursu jest przekazanie wiedzy na temat interpretacji aktualnych przepisów prawnych dotyczących  prowadzenia usług turystycznych na polskiej wsi.

Internetowe szkolenie będzie prowadzone na stronie www.agroturystyka.edu.pl i będzie składał się z trzech bloków tematycznych: I – Turystyka wiejska a działalność gospodarcza, II – Podatki w działalności turystycznej na wsi, III – Umowy i odpowiedzialność w turystyce wiejskiej.

Uczestnicy kursu otrzymają indywidualny kod dostępu do platformy szkoleniowej zapewniający między innymi aktywną prezentację treści szkoleniowych, materiały szkoleniowe, obejmujące aktualnie obowiązujące przepisy prawne wraz z interpretacją  oraz możliowość dyskusji na forum z ekspertem, organizatorami i uczestnikami kursu. Ponadto możliwość konsulatcji z ekspertem w formie chat-u, test egzaminacyjny, a także po zaliczeniu egzaminu zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
Kurs rozpocznie się 8 marca 2007 roku i będzie trwał do 28 marca 2007 roku.POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę