informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Raj nad Pyszną

20 czerwca 2005

Wypoczynek na wsi, lekarstwem na stres wielkiego miasta i całoroczne zmęczenie. Z takiego założenia wychodzą społecznicy Stawku, w gminie Czarnożyły, którzy powołali do życia Stowarzyszenie "Raj nad Pyszną".

Kilka dni temu Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Łodzi. Marzeniem społeczników jest utworzenie w okolicach Stawku rezerwatu przyrody, zalewu rekreacyjnego i przekształcenie miejscowości w Centrum Agroturystyki Ekologicznej.

Jak powiedział Radiu ZW Jarosław Jaworski, radny gminy Czarnożyły, Stawek ma wszelkie atuty potrzebne agroturystyce i ekologicznemu wypoczynkowi. Stowarzyszenie "Raj nad Pyszną" ma też integrować środowisko wiejskie i promować wiejską kulturę.


POWIĄZANE

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...

12 placówek agroturystycznych zostało we wtorek laureatami konkursu "Na wsi najl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę