informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Zamiast zimy – wiosna

26 listopada 2002

Wystarczyło kilka cieplejszych dni żeby w Bieszczady wróciła ...wiosna. Najwyraźniej przyroda zdążyła już zapomnieć o pierwszych przymrozkach i śniegu, bo kwitnie nie tylko leszczyna i wierzba ale też ...stokrotki i mniszki.

Turyści, którzy przyjechali w Bieszczady w poszukiwaniu śniegu mieli prawo srodze się rozczarować. Od kilkunastu dni temperatury nawet na wysokich połoninach nie spadają poniżej zera. Jest ciepło a nawet jak na tę porę roku bardzo ciepło. Przez kilka dni temperatura wahała się w granicach od 8-miu do 15-tu stopni. A to efekt tej wiosny w środku jesieni: kobierce stokrotek i mniszków, rozkwitające przebiśniegi i leszczyna oraz całe mnóstwo bazi. Pogoda zaskoczyła nie tylko turystów ale też zwierzęta.

Więc oby do zimy Panowie i Panie!


POWIĄZANE

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...

12 placówek agroturystycznych zostało we wtorek laureatami konkursu "Na wsi najl...

"Odpoczywaj na wsi" - to projekt promujący turystykę wiejską wraz z dziedzictwem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę