aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

A może by tak do Czech?

8 marca 2004

Okazuje się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać aby zapoznać się z nowoczesnym rolnictwem. Takie miejsce Polacy mają niejako "za miedzą" - czeskie Brno kolejny raz zaprasza na największe targi rolnicze w Europie Środkowo - Wschodniej. Trwać będą od 28 marca do 1 kwietnia 2004r.

- Cieszy fakt, że impreza ta jest znana wśród polskich producentów sprzętu rolniczego - mówi Magda Wróbel z Agencji Promocji Eksportu, która jest przedstawicielem targów brneńskich w Polsce. - Polaków jest na targach sporo, ale część z nich prezentuje się już pod czeskim szyldem.

Zaletą wystawy jest zebranie w jednym miejscu i czasie trzech imprez targowych - Techagro ( Międzynarodowe Targi Techniki Weterynaryjnej ) i Silva Regina ( Międzynarodowe Targi Leśnictwa i Myślistwa ).

- Zdecydowana większość eksponatów to maszyny rolnicze różnego kalibru - zaznacza Magda Wróbel. - Jednak targi nie są przeznaczone tylko dla specjalistów. Towarzyszą im pokazy sokolników, pokazy zwierząt walczących o czempionaty, jest konkurs w "rzeźbieniu" drzewa piłą motorową oraz wystawa łowiecka, na której można podziwiać myśliwskie trofea i zupełnie niesamowitą kolekcję broni.

Mnogość atrakcji i stosunkowo nieduża odległość powinny sprawić, że targi w Brnie staną się obowiązkowym punktem w kalendarzu polskich rolników, hodowców i przedsiębiorców.


POWIĄZANE

Twierdzenia dotyczące ekologii: podwójne wysiłki weryfikacyjne mogą prowadzić do...

Wszyscy wszystkim składają życzenia. Oto kolejna dawka optymizmu i wspólnoty cel...

Herbatki funkcjonalne Zioła Mnicha – w trosce o zdrowie Chcąc zadbać o prawidłow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę