A może by tak do Czech?

8 marca 2004

Okazuje się, że nie trzeba daleko wyjeżdżać aby zapoznać się z nowoczesnym rolnictwem. Takie miejsce Polacy mają niejako "za miedzą" - czeskie Brno kolejny raz zaprasza na największe targi rolnicze w Europie Środkowo - Wschodniej. Trwać będą od 28 marca do 1 kwietnia 2004r.

- Cieszy fakt, że impreza ta jest znana wśród polskich producentów sprzętu rolniczego - mówi Magda Wróbel z Agencji Promocji Eksportu, która jest przedstawicielem targów brneńskich w Polsce. - Polaków jest na targach sporo, ale część z nich prezentuje się już pod czeskim szyldem.

Zaletą wystawy jest zebranie w jednym miejscu i czasie trzech imprez targowych - Techagro ( Międzynarodowe Targi Techniki Weterynaryjnej ) i Silva Regina ( Międzynarodowe Targi Leśnictwa i Myślistwa ).

- Zdecydowana większość eksponatów to maszyny rolnicze różnego kalibru - zaznacza Magda Wróbel. - Jednak targi nie są przeznaczone tylko dla specjalistów. Towarzyszą im pokazy sokolników, pokazy zwierząt walczących o czempionaty, jest konkurs w "rzeźbieniu" drzewa piłą motorową oraz wystawa łowiecka, na której można podziwiać myśliwskie trofea i zupełnie niesamowitą kolekcję broni.

Mnogość atrakcji i stosunkowo nieduża odległość powinny sprawić, że targi w Brnie staną się obowiązkowym punktem w kalendarzu polskich rolników, hodowców i przedsiębiorców.


POWIĄZANE

Do udziału w konkursie zapraszamy rolników ekologicznych z województwa dolnośląs...

Pora na Pola to internetowy targ naturalnego jedzenia z dostawą do domu, który z...

Ruszyła kolejna edycja konkursu na Rolnika Roku regionu Morza Bałtyckiego. Zwyci...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę