aaa_TSW_2023
CTR_2023

Eko-wędliny MyEcolife

12 maja 2009
MyEcolife to polski producent i dystrybutor wysokiej jakości produktów ekologicznych. Firmę tworzą ludzie pracujący od 15 lat w branży, którzy wspólnie założyli fundusz inwestycyjny, aby w jego ramach budować nowy, lepszy, ekologiczny, zdrowy- inny świat.
MyEcolife ściśle współpracuje z Polskim Towarzystwem Dietetycznym oraz ekspertami w dziedzinie ekologii. Ponadto, MyEcolife posiada kontrakty ze starannie wyselekcjonowanymi- certyfikowanymi producentami i na każdym etapie zakupu dokładnie sprawdza skład, jakość, pochodzenie surowców oraz prawidłowość oznakowania opakowania.
Okazało się jednak, że żywność to za mało. ,,Zaczęliśmy od wędlin z certyfikatami BIO - mówi Paweł Makowski, Prezes Zarządu MyEcolife. - Ten rynek w Polsce dopiero raczkuje. Dlatego oczywiście marzy nam się pozycja lidera na długie lata.
MyEcolife to nowy styl życia: modny, nowoczesny, bezpośrednio korzystny dla zdrowia i samopoczucia. MyEcolife to przynależność do lepszego świata, gdzie smak, świeżość, przyjemność i atrakcyjność oznacza także zdrowie i czystość!
W bogatej ofercie produktów MyEcolife każdy znajdzie coś dla siebie. Firma stale poszerza swój asortyment o nowe kategorie produktów ekologicznych. Już dziś dostępne są na polskim rynku: wysokiej jakości wędliny, przetwory zbożowe, produkty mleczne, przyprawy, bakalie oraz specjalne produkty dla dzieci (deserki, przekąski, dania gotowe).
MyEcolife to również ekologiczne środki czystości z certyfikatem Ecolabel, które nie ranią naszej planety. Gama wyspecjalizowanych produktów nowej generacji składa się: z płynu do mycia naczyń, uniwersalnego płynu do łazienek, do kuchni lub podłóg oraz ,,specjalisty", który zaprowadzi naturalny porządek w całym domu.
Produkty MyEcolife dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością, w wybranych delikatesach oraz w wybranych supermarketach.
Wszystkie produkty ekologiczne MyEcolife pochodzą z upraw i hodowli wolnych od zanieczyszczeń, pestycydów, nawozów sztucznych i innych szkodliwych substancji. Ziemia, na której wyrosły, co najmniej przez 4 lata była uprawiana bez chemii (MyEcolife drobiazgowo to sprawdza, szukając śladów chemicznych w glebie).
W MyEcolife na pewno NIE znajdziesz:
 - składników modyfikowanych genetycznie
 - surowców petrochemicznych
 - syntetycznych środków zapachowych
 - sztucznych barwników
 - hormonów wzrostu
 - antybiotyków i enzymów
Produkty MyEcolife nie zagrażają środowisku naturalnemu, ulegają całkowitej i szybkiej biodegradacji. Spełniają surowe normy jakościowe i ekologiczne. Podlegają stałej kontroli i certyfikacji przez uprawnione do tego jednostki (m.in. przez ,,Rolnictwo Ekologiczne")
MyEcolife to smaczna i zdrowa alternatywa dla tradycyjnych wędlin dostępnych w polskich sklepach, ponieważ:
 - wszystkie nasze zwierzęta często widzą niebo i... słońce,
 - dla nas jakość jest ważniejsza niż ciągłe obniżanie kosztów,
 - my nie oszczędzamy na mięsie dlatego jest go u nas najwięcej,
 - smak jest również ważny szczególnie dla naszych pociech,
 - nie akceptujemy trucizn, toksyn, wypełniaczy, ulepszaczy!


POWIĄZANE

Głównym organizatorem konkursu „Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym” jest Cent...

W handlu detalicznym ceny miodu utrzymują się na poziomie zbliżonym do ubiegłoro...

Polscy rolnicy mogą już skorzystać z “zielonych pożyczek” z oprocentowaniem 0 pr...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę