Eko-wędliny MyEcolife

12 maja 2009
MyEcolife to polski producent i dystrybutor wysokiej jakości produktów ekologicznych. Firmę tworzą ludzie pracujący od 15 lat w branży, którzy wspólnie założyli fundusz inwestycyjny, aby w jego ramach budować nowy, lepszy, ekologiczny, zdrowy- inny świat.
MyEcolife ściśle współpracuje z Polskim Towarzystwem Dietetycznym oraz ekspertami w dziedzinie ekologii. Ponadto, MyEcolife posiada kontrakty ze starannie wyselekcjonowanymi- certyfikowanymi producentami i na każdym etapie zakupu dokładnie sprawdza skład, jakość, pochodzenie surowców oraz prawidłowość oznakowania opakowania.
Okazało się jednak, że żywność to za mało. ,,Zaczęliśmy od wędlin z certyfikatami BIO - mówi Paweł Makowski, Prezes Zarządu MyEcolife. - Ten rynek w Polsce dopiero raczkuje. Dlatego oczywiście marzy nam się pozycja lidera na długie lata.
MyEcolife to nowy styl życia: modny, nowoczesny, bezpośrednio korzystny dla zdrowia i samopoczucia. MyEcolife to przynależność do lepszego świata, gdzie smak, świeżość, przyjemność i atrakcyjność oznacza także zdrowie i czystość!
W bogatej ofercie produktów MyEcolife każdy znajdzie coś dla siebie. Firma stale poszerza swój asortyment o nowe kategorie produktów ekologicznych. Już dziś dostępne są na polskim rynku: wysokiej jakości wędliny, przetwory zbożowe, produkty mleczne, przyprawy, bakalie oraz specjalne produkty dla dzieci (deserki, przekąski, dania gotowe).
MyEcolife to również ekologiczne środki czystości z certyfikatem Ecolabel, które nie ranią naszej planety. Gama wyspecjalizowanych produktów nowej generacji składa się: z płynu do mycia naczyń, uniwersalnego płynu do łazienek, do kuchni lub podłóg oraz ,,specjalisty", który zaprowadzi naturalny porządek w całym domu.
Produkty MyEcolife dostępne są w sklepach ze zdrową żywnością, w wybranych delikatesach oraz w wybranych supermarketach.
Wszystkie produkty ekologiczne MyEcolife pochodzą z upraw i hodowli wolnych od zanieczyszczeń, pestycydów, nawozów sztucznych i innych szkodliwych substancji. Ziemia, na której wyrosły, co najmniej przez 4 lata była uprawiana bez chemii (MyEcolife drobiazgowo to sprawdza, szukając śladów chemicznych w glebie).
W MyEcolife na pewno NIE znajdziesz:
 - składników modyfikowanych genetycznie
 - surowców petrochemicznych
 - syntetycznych środków zapachowych
 - sztucznych barwników
 - hormonów wzrostu
 - antybiotyków i enzymów
Produkty MyEcolife nie zagrażają środowisku naturalnemu, ulegają całkowitej i szybkiej biodegradacji. Spełniają surowe normy jakościowe i ekologiczne. Podlegają stałej kontroli i certyfikacji przez uprawnione do tego jednostki (m.in. przez ,,Rolnictwo Ekologiczne")
MyEcolife to smaczna i zdrowa alternatywa dla tradycyjnych wędlin dostępnych w polskich sklepach, ponieważ:
 - wszystkie nasze zwierzęta często widzą niebo i... słońce,
 - dla nas jakość jest ważniejsza niż ciągłe obniżanie kosztów,
 - my nie oszczędzamy na mięsie dlatego jest go u nas najwięcej,
 - smak jest również ważny szczególnie dla naszych pociech,
 - nie akceptujemy trucizn, toksyn, wypełniaczy, ulepszaczy!


POWIĄZANE

Kierownictwo resortu rolnictwa przyjęto we wtorek zaktualizowany Ramowy Plan Dzi...

Rolnictwo ekologiczne w Polsce zamiast spodziewanego dynamicznego rozwoju, od ki...

Przedstawiciele państw unijnych przyjęli we wtorek ostatecznie przepisy dotycząc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę