aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Emirates:dla studentów i ich rodzin z całoroczną ofertą

17 września 2020
Emirates:dla studentów i ich rodzin z całoroczną ofertą

15 września 2020 r Emirates wprowadziły nową ofertę, która umożliwi uczącym się za granicą więcej opcji podróżowania i częstsze spotkania z rodziną.

Niezależnie od tego, czy uczniowie podróżują między domem a szkołą, czy też zwiedzają świat z przyjaciółmi podczas przerw szkolnych w trakcie całego roku - mogą oni korzystać ze specjalnych zniżek na taryfy klas ekonomicznej i biznes, a także z opcji dodatkowego bagażu oprócz wysokiego, standardowego limitu zapewnianego przez Emirates. Mogą też cieszyć się z bezpłatnej zmiany terminu rezerwacji do 7 dni przed podróżą.

Ponadto ich rodzina i towarzysze mogą również korzystać z tej wyjątkowej oferty, o ile uczeń towarzyszy im podczas podróży.

Miliony uczniów zdecydowały się kontynuować naukę poza ich krajem ojczystym, a dane z Instytutu Statystyki UNESCO pokazują, że liczba ta rośnie. Młodzi ludzie są bardziej świadomi możliwości podróżowania i edukacji. Wielu studentów z zagranicy podróżuje w ciągu roku szkolnego ze swoimi przyjaciółmi lub w celu zdobycia nowych doświadczeń.

Emirates jako linia lotnicza łączy miejsca oraz ludzi, wprowadza ofertę dla studentów, aby zachęcić ich do odwiedzania większej liczby miejsc na świecie i pomóc im częściej odwiedzać swoje rodziny, to m.in. możliwość zmiany rezerwacji w przypadku zmiany planów podróży.

Bilety należy rezerwować do 31 października 2020 r., korzystając z kodu promocyjnego STUDENT. Wszystkie bilety mają maksymalny okres ważności 12 miesięcy. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie: www.emirates.com/studentoffer2020.

Po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym Emirates Skywards studenci mogą gromadzić mile, aby wykorzystać loty, podwyższenie klasy podróży i szereg ekscytujących nagród.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Mając na uwadze bezpieczeństwo podróżnych i społeczności testy COVID-19 PCR są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów, również tranzytowych, przylatujących do Dubaju (i ZEA), w tym obywateli ZEA, mieszkańców i turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają.

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów: www.emirates.com/COVID19assistance.
***
O Emirates: Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów.Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com

 


POWIĄZANE

Zgodnie z wynikami pierwszych 16 dni czerwca utrzymuje się pozytywna dynamika wa...

W nowym sezonie na Ukrainie nasili się konkurencja pomiędzy przetwórcami a ekspo...

Kazachstan zwiększa import pszenicy i mąki pochodzenia rosyjskiego – podaje APK-...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę