informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Budżet na 2003 r. przyjęty

25 listopada 2002

Sejm na sobotnim posiedzeniu przyjął budżet na przyszły rok, podwyższył składkę na ubezpieczenie zdrowotne i nie przyznał Warszawie dodatkowych środków finansowych.

Sejm przyjął budżet na 2003 rok. Za głosowało 249 posłów, przeciwko było 150 i nikt nie wstrzymał się od głosu. Dochody budżetu wyniosły 154,921 mld zł, a wydatki 193,655 mld zł. Posłowie przyjęli 35 poprawek. Jedna z nich zakłada zwiększenie dochodów budżetu z zysku Narodowego Banku Polskiego o 1,1 mld zł – do 4,6 mld zł. Posłowie podwyższyli składkę na ubezpieczenie zdrowotne z 7,75% do 8% i zwiększyli z 0,08% do 0,15% składkę na Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, co jest jednoznaczne z podwyżką podatku. 

Posłowie odrzucili poprawki o przyznaniu dodatkowych środków Warszawie, czyli przyznanie stolicy dodatkowych 100 mln zł. na metro i 2 mln na budowę odcinka trasy NS Aleje Jerozolimskie – Okęcie.


POWIĄZANE

W związku z informacją resortu rolnictwa o tym, że w bieżącym roku nie zostały z...

20 marca PZU zaczyna wiosenną kampanię sprzedaży dotowanych ubezpieczeń upraw ro...

Zarząd KRIR zwrócił się do Dyrektora Generalnego KOWR z prośbą o wyjaśnienie dot...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę