CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Co nam zwrócą

15 stycznia 2004

To ostatni dzwonek, aby zebrać wszystkie rachunki. Fiskus zaczyna rozliczać rok
Odliczyć możemy to samo co w roku ubiegłym. - Utrzymana została ulga remontowa. Odliczenie można robić już od kwoty 567 złotych.

Odpisać też można darowizny, wydatki na sprzęt rehabilitacyjny dla inwalidów I grupy, na leki, opłaty za członkostwo w zrzeszeniach i organizacjach - wylicza Kazimierz Szmerło, starszy komisarz skarbowy w US w Parczewie.

Pracownicy skarbówek zwracają uwagę, że to ostatni rok, kiedy można uzyskać zwrot wydatków na odpłatną naukę i zakup pomocy naukowych. - Sposób rozliczania nie uległ zmianie. Wypełniać będziemy te same formularze co w poprzednich latach. Liczymy się z tym, że w drukach będą błędy, w większości te same co zawsze. Dlatego zwracam uwagę na dokładniejsze rozliczanie składek ubezpieczeniowych - mówi Małgorzata Szaniawska z urzędu w Łukowie. Urzędnicy radzą zwracać większą uwagę na rozliczanie remontów i modernizacji, gdyż tutaj również popełniamy wiele błędów. Jednak najczęściej pojawiające się w rozliczeniach nieścisłości wynikają z błędów wyliczeniowych. Są one wyłapywane od razu przy składaniu zeznania.


POWIĄZANE

Finalizacja przejęcia przez Bayer koncernu Monsanto jest przewidziana na począte...

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przez współpracę z wojew...

Oszacowaliśmy, że w ciągu pięciu lat w związku z efektem handlowym wdrożenia umo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę