A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Leasing samochodów po nowemu

16 czerwca 2004

Po 1.05.2004 r. leasing samochodów jest nadal opłacalny dla przedsiębiorców i ciągle atrakcyjniejszy, niż kredyt samochodowy. Co więcej EFL - lider rynku - dba, aby branża rozwijała się w dobrym kierunku.

Pierwsze dni maja to okres niezwykle spokojny na rynku leasingowym. Po pierwsze wszyscy, którzy pośpieszyli się z leasingiem przed naszą akcesją do Unii na jakiś czas mają zaspokojone potrzeby. Salony samochodowe w marcu i kwietniu przeżywały oblężenie. Klienci obawiali się niekorzystnych zmian w ustawie o VAT i wzrostu cen. Po drugie leaisngodawcy "na warsztat" wzięli nową ustawę o VAT.

A jest co czytać - ustawodawca wyprodukował bubla niczym buty z lat komuny, które rozklejały się pierwszego dnia używania. Tymczasem ustawa o VAT ma zasadnicze znaczenie dla rynku leasingowego i dlatego jej racjonalna interpretacja jest tak ważna. Firmy leaisngowe, przygotowując swoje produkty, musiały opierać się na nowych regulacjach, gwarantując bezpieczeństwo swoim klientom, a z drugiej strony przygotowując dla nich atrakcyjny produkt. Europejski Fundusz Leasingowy nie po raz pierwszy przewodzi branży, w czerwcu prowadził Leasing Odnawialny, który jest alternatywą dla kredytu bankowego, jest dostępny i tańszy niż produkty bankowe.


POWIĄZANE

Sygnatariusze Porozumienia Rolniczego Zrzeszeń i Organizacji Drobiarskich wyraża...

W Ministerstwie Rolnictwa wczoraj dyskutowali  z ministrem rolnictwa i rozwoju w...

Według danych Komisji UE w roku 2022/23 MY Ukraina jest jednym z kluczowych dost...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę