informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Polacy coraz częściej chodzą na zakupy

27 lutego 2006

Kupujemy coraz więcej żywności, medykamentów, paliw i elektroniki - wynika z wyliczeń GUS, a handlowcy to potwierdzają. Sprzedaż detaliczna w styczniu była o 8,5 proc. większa niż przed rokiem. Ale prognozy nie są optymistyczne.

Styczniowe wyniki handlu świadczą, że na początku tego roku opróżnialiśmy magazyny sklepów przeszło dwa i pół raza szybciej niż w tym samym miesiącu 2005 r. Zakupy podstawowych grup towarów rosły w zróżnicowanym tempie, ale zawsze powyżej 8 proc.

Można powiedzieć, że znaczna część sklepów żyje ze sprzedaży żywności. Artykuły te stanowią prawie 29 proc. wszystkich naszych zakupów w sklepach detalicznych. W tej grupie towarów wyniki handlu znacznie się poprawiły - sprzedaż zwiększyła się o 8,9 proc. Wpłynęło to na zarobki sklepów.


POWIĄZANE

11. kwietnia w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja na t...

W dniu 11 kwietnia 2019 r. Zarząd KRIR przekazał uwagi samorządu rolniczego do p...

Hipoteki ze stałą stopą oprocentowania oferuje w Polsce raptem kilka banków. Są ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę