Tanie Finansowanie dla Rolników

4 listopada 2009

Niskie oprocentowanie pożyczki, minimum formalności i ogólna dostępność to główne cechy poszukiwane w produktach instytucji finansowych. Szczególnie Właściciele gospodarstw rolnych mają problemy ze znalezieniem odpowiedniej oferty dla siebie.

Powszechnie wiadomo, że poza spadkiem cen na produkty rolne oraz wzrostem kosztów środków produkcji, największym problemem Rolników są pieniądze. Kto je ma ten inwestuje, a co za tym idzie rozwija swoje gospodarstwo. Kto ich nie ma przeżywa stagnację lub po pieniądze zwraca się do banków.

A te wiadomo, nawet najbardziej „zaprzyjaźnione” z Rolnikami, korzystają z sytuacji proponując lichwiarskie opłaty. Alternatywy zbytniej nie ma, bo przecież wysokości plonów, a co za tym idzie wysokości przychodów nie da się jednoznacznie przewidzieć. To duże ryzyko dla banków.

Czy jedyne zatem, co pozostaje Rolnikom - to cieszyć się z otrzymanego kredytu (nawet z tego na bardzo niedogodnych warunkach)?

Niezupełnie. Polska Korporacja Finansowa „Skarbiec” wyszła naprzeciw potrzebom Rolników z Dobrą Pożyczką Gotówkową. Ten produkt finansowy jest idealnie dopasowany. Minimum formalności, łatwy dostęp, tani koszt to główne zalety Dobrej Pożyczki Gotówkowej. Można otrzymać od 10 tyś. do 300 tyś. zł gotówki.


    Oprocentowanie pożyczki wynosi jedynie 2,99 % (RRSP 7,08 %), a Skarbiec akceptuje wszystkie dostępne formy zabezpieczeń. Przykładowo przy kwocie 150 tyś. na 10 lat rata wynosi jedynie 1747 zł. Łatwo to samodzielnie sprawdzić, gdyż na stronie internetowej www.dobrapozyczka.com.pl dostępny jest kalkulator rat.
 

Gdzie po pożyczkę?

Biura Dobrej Pożyczki Gotówkowej znajdują się na terenie całej Polski. Dokładną listę wraz z adresami i telefonami znaleźć można na www.dobrapozyczka.com.pl. Dla ułatwienia kontaktu podajemy numer infolinii: 0 801 003 160, z tel. kom: 0 608 921 608 - koszt połączenia wg stawki Operatora.

Opinie

Krzysztof Walenciej, 42 lata, Bartoszyce

Dobrą Pożyczkę Gotówkową polecił mi brat. Sceptycznie podchodziłem do oferty, skoro mają niskie oprocentowanie to zapewne skomplikowane procedury. Zadzwoniłem i przekonałem się sam. Niezwykle łatwo otrzymać pieniądze pod warunkiem odpowiedniego zabezpieczenia. Otrzymałem 60 tyś. zł o które wnioskowałem. Dziś spłacam ostatnie raty i na pewno będę korzystał z Dobrej Pożyczki Gotówkowej regularnie.

Zenon Skierszewski, 27 lat, Wąbrzeźno

Potrzebowałem gotówki na rozwój gospodarstwa. Ubiegałem się o dotację jednak brakowało mi środków aby zakupić niezbędny sprzęt. Znalazłem w Internecie ofertę Dobrej Pożyczki Gotówkowej. Skrupulatnie porównałem ją z propozycją znanego nam banku i ku mojemu zaskoczeniu była o dużo bardziej korzystna. Sam proces składania wniosków okazał się przyjazny. Niskie raty, długi czas spłaty pożyczki, jasne zasady i przyjazny personel to główne zalety Dobrej Pożyczki.

Dziękujemy za zaufanie!

    Działamy na rynku od 2002 roku. Teraz w całej Polsce posiadamy już 27 oddziałów.
Rozwijamy się dzięki zaufaniu naszych Klientów, którzy wykazali duże zainteresowanie naszą ofertą.
    Chcemy zostać wiodącą instytucja finansową na polskim rynku. Osiągniemy to przez zwiększenie kapitału firmowego i zaangażowanie w rozwój kadry.
Jesteśmy partnerem nie tylko dla klientów indywidualnych, wspieramy również klientów biznesowych. W swojej ofercie posiadamy również atrakcyjne pożyczki dla Rolników.
    Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Zawsze rzetelnie informujemy o swojej ofercie. Do Państwa dyspozycji są dwie infolinie: 0801 003 160, i z telefonów komórkowych 0 608 921 608. Na naszej stronie internetowej www.dobrapozyczka.com.pll znajduje się pełna lista adresów naszych oddziałów. Nasi Doradcy pozostają do Państwa dyspozycji.
Oferujemy pożyczki od 10 000 zł do 300 000 zł. Plan spłaty jest ściśle dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta, a czas spłaty jest rozkładany na okres od roku do 30 lat.
    Akceptujemy wszelkie dostępne na polskim rynku formy zabezpieczeń (np. weksel in blanco wraz z deklaracja wekslową, zastaw hipoteczny, cesja należności). Zapewniamy pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

Kierownik do Spraw Rozwoju P.K.F. Skarbiec 


POWIĄZANE

Pod lupę są brane nieprawidłowości w dostawach produktów rolnych do sieci handlo...

Polscy i europejscy konsumenci będą musieli się pożegnać z ulubionymi kosmetykam...

W trybie ciągłym – od 3 stycznia do 30 grudnia 2022 r. do dyspozycji rolników są...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę