aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Agencja kończy realizację płatności obszarowych i płatności cukrowej za 2007 r

22 grudnia 2015
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zrealizowała płatności cukrowe dla blisko 60 tys. rolników. Oznacza to, że około 98% plantatorów otrzymało już płatności cukrowe, o które ubiegało się w minionym roku. Limit wydatków za rok ubiegły z tytułu płatności cukrowej wynosi ponad 463,7 mln zł, a na konta bankowe plantatorów buraków cukrowych przelane zostało ponad 452 mln zł. Oznacza to, że limit środków przewidzianych do zrealizowania w 2007 r. z tytułu płatności cukrowej został zrealizowany przez ARiMR w 97,5%.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wypłaciła rolnikom do 10 czerwca br. ponad 7,6 mld zł w ramach płatności obszarowych za 2007 r. Pieniądze zostały przekazane na rachunki bankowe ponad 1,42 mln rolników, czyli ponad 98% ubiegających się o takie płatności w 2007 r. Limit wydatków przeznaczonych na płatności obszarowe za rok ubiegły wynosi ponad 8,27 mld zł.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Agencja powinna zakończyć wypłacanie dopłat bezpośrednich i cukrowych za 2007 r. do 30 czerwca br.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę