aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

ARiMR wybrała firmę, która wydrukuje wnioski spersonalizowane dla rolników

22 października 2007
Firma BusinessPoint z Warszawy wydrukuje wnioski, na których rolnicy będą w 2008 r. ubiegać się o płatności do gruntów rolnych. ARiMR rozstrzygnęła przetarg na wykonanie tej usługi. Umowa na druk ponad 1,5 mln. egzemplarzy wniosków spersonalizowanych, za której wykonanie ARiMR zapłaci ponad 3,5 mln zł, została podpisana 19 października br. W poprzedniej kampanii wnioski drukowała firma Unizeto Technologies.

Umowa przewiduje, że druk wniosków spersonalizowanych dla rolników rozpocznie się 10 grudnia br. Wykonawca zobowiązał się, że w ciągu 70 dni kalendarzowych wydrukuje i dostarczy do placówek Poczty Polskiej wszystkie wnioski o dopłaty. Wnioski zostaną dostarczone do rolników o wiele wcześniej niż w kampanii w 2007r. Obecny harmonogram jest zdecydowanie korzystniejszy dla ARiMR niż poprzedni.

W przetargu na druk wniosków z firmą BusinessPoint konkurowały firmy Inforsys oraz Unizeto Technologies. Oferta przedstawiona przez BusinessPoint była najkorzystniejsza. O wyborze tego podmiotu decydował arbitraż Urzędu Zamówień Publicznych.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę