ComArch wykona aplikację szkoleniową dal systemu IACS

31 marca 2004

ComArch podpisał umowy o wartości ponad 9 mln zł z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W ramach pierwszej, ComArch jako Microsoft Large Account Reseller dostarczy licencji na oprogramowanie firmy Microsoft.

W ramach drugiej umowy, ComArch wspólnie z Instytutem Edukacji Interaktywnej zaprojektuje, wykona i wdroży aplikację szkoleniową do zdalnego nauczania obsługi systemu IACS.

Kontrakt na dostawę licencji w ramach Microsoft LAR to już 46 umowa ComArch w ramach programu Microsoft Select dla administracji publicznej. Projekt e-Learningowy, jako kolejny tego rodzaju projekt wykonany w ostatnim czasie przez ComArch umożliwi szkolenia pracowników administracji publicznej w obsłudze systemu IACS.

"Kolejne umowy zawarte z administrację publiczną potwierdzają umacniająca się pozycję ComArch w tym sektorze. Cieszymy się, że profesjonalizm świadczonych przez nas usług pozwolił na podpisanie pierwszych znaczących umów z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa" - mówi Paweł Prokop, wiceprezes ComArch S.A., odpowiedzialny za sektor publiczny.

W ostatnim okresie ComArch podpisał również prestiżowe umowy na obsługę informatyczną budżetu Państwa, oraz na dostarczenie rozwiązań z zakresu Business Intelligence i Hurtowni Danych, które będą wspierały politykę finansową Ministerstwa Finansów.


POWIĄZANE

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...

Na wniosek wicepremiera, ministra rolnictwa i rozwoju wsi Henryka Kowalczyka pre...

Ponad dwustu dolnośląskich sołtysów przyjechało w czwartek, 10 marca do Wrocławi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę