EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900

Internetowa giełda rolnicza

12 lutego 2008
Jak udało się nam dowiedzieć od stycznia bieżącego roku na stronie internetowej  Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej  - www.wmirol.org.pl działa Internetowa Giełda Rolnicza.  Giełda składa się z dwóch działów „kupię” i „sprzedam”, w którym zamieszczane są ogłoszenia przesłane przez zainteresowanych. Informacje na stronie umieszczają pracownicy biur terenowych oraz wybrany pracownik biura Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej w Olsztynie.
 Jak informuje WMIR zgłoszenia od rolników przyjmowane w postaci formularza zamieszczonego na stronie internetowej W przedstawionym formularzu konieczne jest wypełnienie rubryk Imię, Nazwisko, Numer telefonu oraz kontakt, tzn.  Numer faxu lub e-mail.
Pozostałe pola są nieobowiązkowe w przypadku ogłoszeń. W treści należy wpisać co jest przedmiotem ogłoszenia z wyraźnym zaznaczeniem czy chodzi o sprzedaż czy o kupno. Tym samym, ogłoszeniodawca wyraża zgodę na modyfikację zamieszczonego ogłoszenia, przy czym ogłoszenie będzie zawieszone na stronie w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszeniaPOWIĄZANE

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...

Na wniosek wicepremiera, ministra rolnictwa i rozwoju wsi Henryka Kowalczyka pre...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę