aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Kolejne miliony do kasy ANR

18 maja 2011
W poniedziałek 16 maja 2011 r., na przetargu zorganizowanym przez OT Warszawa został wyłoniony nabywca kolejnej nieruchomości inwestycyjnej. Nieruchomość położona jest w Walendowie (gm. Nadarzyn, powiat Pruszków). Nabywcą działki o powierzchni 14,7 ha jest polski inwestor z branży budowlanej. Kwota uzyskana na przetargu to prawie 6,5 mln zł. W ofercie pozostają jeszcze działki w Walendowie o łącznej powierzchni ok. 43 ha, które będą sukcesywnie wystawiane na sprzedaż.

Warto podkreślić, że jest to już kolejna cenna transakcja warszawskiego oddziału terenowego ANR w tym roku. W marcu udało się wyłonić zwycięzców przetargów na dwa niezwykle atrakcyjne tereny inwestycyjne położone w Warszawie, za które osiągnięto łączną cenę prawie 50 mln zł.

W tym roku Agencja Nieruchomości Rolnych zamierza sprzedać rekordową ilość gruntów inwestycyjnych. Coraz wyższe przychody ze sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych, które niejednokrotnie osiągają cenę kilku milionów złotych za 1 hektar, pozwalają Agencji jeszcze efektywniej zasilać budżet państwa. Różnorodna oferta gruntów, na których mogą powstawać inwestycje typu „green fields”, parki technologiczne i przemysłowe, jak również centra logistyczne, handlowe, biznesowe czy nowoczesne osiedla mieszkaniowe sprawia, że ANR staje się kluczowym partnerem dla krajowych i zagranicznych inwestorów.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę