aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Komunikat Prezesa ARiMR w sprawie przyjmowania wniosków na „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” w woj. małopolskim

28 lipca 2008
Zgodnie z przepisem § 6 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 17 października 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (Dz.U. z 2007 r. nr 200 poz. 1442 z póź. zm.) informuję, że poniedziałek 28 lipca 2008 r. będzie ostatnim dniem przyjmowania przez Małopolski Oddział Regionalny ARiMR wniosków od rolników na działanie „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, wdrażane w ramach  PROW 2007-2013.

Złożone tam do piątku 25 bm. wnioski wyczerpały w ponad 120% wojewódzki limit środków przewidziany do wykorzystania w 2008 roku.

W Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi określono, że każdy Oddział Regionalny ARiMR przyjmuje wnioski na to działanie przez następny dzień roboczy po dniu, w którym złożone wnioski wyczerpią w co najmniej 120% limit środków przewidziany dla tego województwa.

Wnioski na „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” przyjmowane są nadal także w woj. łódzkim.POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę