Lipiński wiceprezesem ARiMR

11 grudnia 2007
Mariusz Lipiński  jeszcze do niedawna wiceprezes Agencji Rynku Rolnego(kierował m.in. biurami: kwotowania produkcji mleka, obrotu towarowego z zagranicą, administracji) od 28 listopada  jest zastępca prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Urodzony w 1976 roku Lipiński  jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Rozpoczął indywidualne studia doktoranckie w Zakładzie Teorii Państwa i Prawa UMCS w Lublinie.

 W latach 1996-2000 podczas studiów na UMCS prowadził szeroką działalność społeczną; był przewodniczącym Rady Wydziałowej Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji, członkiem Senatu UMCS, wiceprzewodniczącym Komisji Prawnej Parlamentu Studentów R.P., przewodniczącym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Towarzystwa Promocji Młodych. Zarządzał także firmą studencką Żak-Pol. W latach 2000-2002 był wykładowcą w Wyższej Szkole Businessu i Administracji w Warszawie. W roku 2001 był doradcą prawnym Związku Zawodowego Pracowników Cywilnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. W roku 2003 pracował w Zespole Prawnym ANR.  Natomiast od 2004 do 2007 roku pełnił funkcję wiceprezesa ARR.
Zainteresowania: historia, archeologia, psychologia społeczna, sport.


POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń...

Ponad 2,2 tys. ton żywności dostali potrzebujący w Podlaskiem z programu Pomoc Ż...

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wsparciem dostępnym w ramach działania...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę