informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Spotkanie ministra Wojciecha Olejniczaka z AgroBiznesKlubem

24 czerwca 2004

W środę 23 czerwca br., w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się VII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia AgroBiznesKlubu podczas, którego – oprócz oceny rocznej działalności władz Stowarzyszenia – poruszono szereg problemów nurtujących środowisko agrobiznesu w Polsce po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej. Te zagadnienia zdominowały też spotkanie z ministrem rolnictwa Wojciechem Olejniczakiem.

Mówiono zarówno o szansach, jak i barierach stojących przed polskim agrobiznesem. Minister podkreślił, że "mamy nowoczesny przemysł rolno-spożywczy, w którym poczynione zostały znaczące inwestycje. Już zaczęły one przynosić efekty i jest to tendencja trwała". Apelował także o przygotowywanie biznesplanów, bowiem do sierpnia zakończą się procedury związane z uruchomieniem funduszy strukturalnych w ramach, których do wykorzystania będzie około 5,5 miliarda euro.
Z dużym zainteresowaniem uczestników VII walnego zebrania AgroBiznesKlubu spotkała się prezentacja, przygotowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, na temat możliwości pozyskania środków finansowych przez małe i średnie przedsiębiorstwa – w ramach PHARE 2002 i funduszy strukturalnych
Stowarzyszenie AgroBiznesKlub- powołane do życia 12 kwietnia 1999r. przez liderów polskiego agrobiznesu, w tym laureatów konkursu Agrobiznesmen Roku – jest organizacją ogólnopolską, zrzeszającą obecnie ponad 90 członków rzeczywistych i honorowych, oraz kilkudziesięciu członków (firm) wspierających


POWIĄZANE

Grzegorz Pięta został pełniącym obowiązki Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodk...

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski odwołał w piątek Jacka...

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski wedle mojego rozeznania ma zaufanie ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę