Ptak_Waw_CTR_2024
Zielony Ład_podpisy

Wnioski od młodych rolników będą przyjmowały także Biura Powiatowe ARiMR

26 lutego 2008
Rolnicy ubiegający się o premię w ramach działania „Ułatwienie startu młodym rolnikom” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 mogą składać wnioski do Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Biurach Powiatowych ARiMR. Przyjęte wnioski wraz z wymaganymi załącznikami Biura Powiatowe przekażą do Oddziałów Regionalnych ARiMR. Oddziały Regionalne ARiMR będą rozpatrywały wszystkie wnioski i wydawały decyzje, o których poinformują zainteresowanych rolników.

Tak samo będą traktowane wnioski złożone przez rolników do Dyrektorów Oddziałów Regionalnych ARiMR w Biurach Powiatowych i wysłane bezpośrednio do Dyrektorów OR za pośrednictwem placówek pocztowych (liczy się data stempla pocztowego). Wnioski złożone tego samego dnia, będą rozpatrywane w kolejności daty rozpoczęcia działalności rolniczej.

BP ARiMR po raz pierwszy będą przyjmowały wnioski od rolników
w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, ale spełnią tylko rolę punktów odbierających wnioski od rolników. Dlatego wnioski wraz załącznikami przyjmowane przez Biura Powiatowe powinny być przekazane przez rolników w zaklejonej kopercie i zaadresowane do Dyrektora OR ARiMR.
Jest to ułatwienie dla rolników, którzy nie będą musieli udawać się do miast wojewódzkich w celu złożenia wniosków.

ARiMR przypomina, że wnioski o premie, dla młodych rolników można wysyłać do Oddziałów Regionalnych także listem poleconym lub przesyłką kurierską.

POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę