aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Z udziałem ZIR

26 września 2006

Pod przewodnictwem Edwarda Sadłowskiego, prezesa Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej działa Wojewódzki Zespół Międzyzwiązkowy, który dokonuje oceny zagrożeń w rolnictwie i podejmuje wg. potrzeb negocjacje lub interwencje u Wojewody, w agencjach rządowych lub w Zarządzie Województwa w celu ich usunięcia.

Ponadto z udziałem ZIR działa przy Marszałku województwa Zachodniopomorskiego również Zespół Konsultacyjny ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich przy Wojewodzie oraz Komitet Sterujący ds. Aktywizacji Obszarów Wiejskich, który przyczynił się do rozwiązania wielu problemów w rolnictwie i na obszarach wiejskich województwa.

- Izba konsekwentnie zabiegała o usprawnienie niewydolnego systemu kredytowania rolnictwa, co w znacznej części doczekało się realizacji. Nieustanną naszą troską były wielokierunkowe działania na rzecz poprawy struktury agrarnej, możliwości powiększania gospodarstw rodzinnych oraz wyeliminowania nieprawidłowości w obrocie nieruchomościami rolnymi z Zasobu Skarbu Państwa – mówi Edward Sadłowski.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę