aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Praca w Belgii - Lider Linii Produkcyjnej
Ogłoszenie po dacie ważności

2019.09.06

Zakres obowiązków: Dbanie o bezpieczeństwo pracy własnej i podległych pracowników, zarządzanie i koordynacja pracy około 10 osobowej grupy podległych pracowników, wdrażanie i szkolenie nowoprzyjętych pracowników, znajomość produktu i podstaw procesu produkcyjnego oraz zasad HCCP, zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów, zapewnienie wydajności linii produkcyjnej i poprawności procesu produkcyjnego, wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych dla podległego obszaru. Wymagania: Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (związanym z zarządzaniem podległymi pracownikami) w firmie produkcyjnej, dobra organizacja pracy i umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie, znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (mowie i piśmie). Oferujemy: Stabilne zatrudnieni w firmie o ugruntowanej pozycji w branży spożywczej, pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów, rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy, refundację kosztów dojazdów od (5km), szkolenie wewnętrzne, zakwaterowanie. Michał Skalski Tel: (PL) 0048 510 447 602, (BE) 0032 474 160 695 Email: michal.skalski@michnagroup.pl

tagi: Praca, Belgia, Lider Produkcji
...Suchy kwiecień, mokry maj, będzie żyto jako gaj...
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
AGRO-SORBa-KRIRa-KRUSLASY_FSC
Bądź na bieżąco

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)