EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900

Gala Exdrobu w Kutnie

22 grudnia 2015
W piątek 6 czerwca w Kutnowskim Domu Kultury przy ulicy Żółkiewskiego w Kutnie odbyły  uroczystości z okazji obchodów 60- lecia istnienia Kutnowskich Zakładów Drobiarskich oraz 15 –lecia powstania Spółki Akcyjnej „EXDROB” . W uroczystościach oprócz pracowników Exdrobu, hodowców drobiu, firm paszowych brali  udział również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, resortu rolnictwa i samorządu rolniczego.
 Jak zwykle  przy takiej akcji był czas na wspomnienia , kwiaty i życzenia . Ponadto wyróżniający się pracownicy Exdrobu i zaprzyjaźnieni z firmą hodowcy otrzymali odznaczenia resortowe.  Uroczystość uświetniona została recitalem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, lampką szampana oraz degustacją wyrobów Exdrobu.

     
     


Aktualnie działalność gospodarcza mającego swoja siedzibę w Kutnie Exdrobu  rozwija się w kilku powiązanych ze sobą obszarach produkcyjnych: produkcja piskląt kurzych i gęsich, ubój przetwórstwo drobiu, głównie kurcząt i gęsi oraz produkcja wyrobów garmażeryjnych, wędlin i wędzonek z drobiu. Ponadto eksport drobiu i pierza gęsiego (m.in. do UE i Krajów    Dalekiego     Wschodu
Wszystkie działania firmy zmierzają ku temu, aby do klienta dostarczyć wyrób bezpieczny, wysokiej jakości zdrowotnej, smakowej i odżywczej.
POWIĄZANE

Dbając o dietę swojej rodziny zawsze korzystaj z rzetelnych źródeł informacji Te...

Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz, cyklicznie prezentuje najważniesze wydar...

Jak dowiadujemy się z komunikatu MRiRW wczoraj wieczorem odbyło się spotkanie pr...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę