aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Freskovita - Kefir Chłodnik

17 lipca 2007
Mlekovita – najlepsza firma branży mleczarskiej (źródło: dwutygodnik AgroTrendy „Ranking Zakładów Mleczarskich” 2006 r.)  efektywnie pracuje na kreowaniem i wprowadzaniem innowacji produktowych.

Po wnikliwych analizach  rynku i potrzeb konsumentów serów twardych dojrzewających w plastrach, wprowadzono bardzo wygodną sztywną  tackę o masie 150 g, typu zamknij – otwórz, w asortymencie: Sokół (szlachetny ser typu szwajcarskiego) oraz Gouda i Edamski ( sery typu holenderski). W najbliższym czasie linia serów plastrowanych zostanie poszerzona o ser Tylżycki.

Na podstawie badań rynkowych określających preferencje konsumentów  w zakresie smaków produktów fermentowanych, wprowadzono  nowe smaki wchodzące w skład linii Polskie (jogurt o smaku: jabłko z miętą i kawa z guaraną) oraz Freskovita – najnowszy hit rynkowy - Kefir Chłodnik.

Kefir Chłodnik to najwyższej jakości produkt, o niepowtarzalnym smaku, który idealnie sprawdza się w czasie letnich upałów. Doskonale smakuje spożywany bezpośrednio z wygodnego, ekologicznego 330 g kartonika w kształcie  butelki z zakrętką, jak również jako danie obiadowe - podany  z młodymi ziemniakami.

Posiada szczególne właściwości odżywcze  i zdrowotne. Reguluje  przemianę materii, usprawnia procesy przyswajania białka i wapnia, obniża ciśnienie tętnicze i poziom cholesterolu we krwi. Ponadto ma zdolność rozkładania związków rakotwórczych przyswajanych przez organizm wraz z żywnością, zwiększenia możliwości absorbowania laktozy u osób o  złej wchłanialności tego cukru.
Dzięki substancjom antybiotycznym hamuje rozwój chorobotwórczych bakterii występujących w przewodzie pokarmowym oraz dostarcza organizmowi witamin, głównie z grupy B. Wskazany jest  w profilaktyce zapobiegania osteoporozie i  łagodzenia stresu.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 1,59 zł/szt     

MLEKOVITA to NAJLEPSZA FIRMA BRANŻY MLECZARSKIEJ (I miejsce w Rankingu Zakładów Mleczarskich dwutygodnika AgroTrendy z 2006 r.) i NAJWIĘKSZY POLSKI EKSPORTER (Ranking Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich z 2006 r.). Jest największą mleczarską grupą kapitałową w kraju ze 100 % kapitałem polskim. Produkty z logo MLEKOVITY zdobyły zaufanie i uznanie konsumentów krajowych i zagranicznych. Najwyższej jakości wyroby oraz najnowocześniejszy park maszynowy to najważniejsze atuty firmy.

Grupę Kapitałową MLEKOVITA tworzą obecnie zakłady zajmujące się przetwórstwem i dystrybucją wyrobów mleczarskich: macierzysty w Wysokiem Mazowieckiem, a także w Bielsku Podlaskim, Morągu, Zakopanem, Lubawie oraz magazyny dystrybucyjne w Pieniężnie, Chrzanowie, Kluczborku, Kowalewie Pomorskim, Piasecznie, Białymstoku, Jadownikach i Goręczynie.


POWIĄZANE

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii "Lowe Krowe"! Poprzednie edycje...

Sekretariat Prezesa Zarządu ZPPM, Pana Marcina Hydzika,  przesyłał do Pierwszego...

- Polskie mleczarnie zaczynają już zmniejszać gramaturę opakowań - ich tarę - za...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę