EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900

Łaciata promocja

16 października 2007
Pod hasłem „Tylko patrzeć, jak wygrasz“ Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol rozpoczęła promocję konsumencką mleka Łaciate. Promocja będzie miała charakter ogólnopolski  i potrwa od 17 października do 4 grudnia 2007.

Mechanizm promocji jest dość prosty: aby wziąć w niej udział  i wygrać „kreatywnie poplamione“ podkładki śniadaniowe lub weekendy w górach śladami góralskich krów, wystarczy kupić 6 opakowań promocyjnych mleka Łaciate, a następnie przesłać kupony umieszczone na tyłach opakowań na wskazany adres. Większym zaangażowaniem musi wykazać się ten, kto zdecyduje się zagrać o główną nagrodę – jedną z krowoznawczych wycieczek zagranicznych do egzotycznych zakątków świata. W tym wypadku Konsument musi - dodatkowo - opisać, co udało mu się „wyczytać“ z łat na opakowaniach.

A w promocji naprawdę warto wziąć udział, bo do wygrania jest aż 70 tysięcy podkładek śniadaniowych, 35 wycieczek krajowych i aż 21 niezwykle atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych (w każdym tygodniu do innego kraju – w kolejności: Indie, Holandia, Hiszpania, Kuba, Indonezja, Chiny, Maroko).

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL“ przeznaczyła spore środki na silne wsparcie reklamowe – już 15 października w mediach pojawią się przygotowane specjalnie na tę okazję spoty telewizyjne i radiowe oraz ogłoszenia prasowe. Hurtownicy i przedstawiciele handlowi mogą być pewni, że promocja mleka Łaciate odniesie sukces.Opakowania promocyjne:  
0,5 litra - 3,2%, 2%, 0,5%
1 litr - 3,2%, 2%, 0,5%  
1,5 litra -  3,2%, 2%, 0,5%
POWIĄZANE

Wczoraj, 15 marca 2023 r. w Bistro Bursztynowa w Warszawie odbyła się konferencj...

Chiny to dla polskiego sektora mleczarskiego jeden z najważniejszych rynków zbyt...

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez magazyn Forbes, około 70 procent polsk...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę