aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Mlekovita Firmą Pięciolecia!

3 grudnia 2015
GK Mlekovita zdobyła zaszczytny tytuł: Firma Pięciolecia w jubileuszowej, już piątej, edycji rankingu „Podlaska Złota Setka”, zorganizowanym przez „Kurier Poranny”. Zajęła też pierwsze miejsce w kategorii największy eksport w rankingu wymienionej gazety oraz znalazła się w czołówce firm, które uzyskały największe przychody netto w 2007 roku.
Nagrodę i wyróżnienia odebrał w dniu 30.05.08 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim  w Białymstoku Prezes Zarządu GK Mlekovita, Dariusz Sapiński, który przyjmując dyplomy przyznał:
„ Fakt, odebrałem już w życiu bardzo wiele nagród, ale ciągle każda mnie cieszy. To wspaniale być Podlasianinem!”

Mlekovita jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, które potrafi odnaleźć się    w trudnych współczesnych realiach gospodarczych. Sekret firmy tkwi w trafnym zarządzaniu, opartym na wizji przyszłości, konsekwentnym działaniu i ciężkiej, solidnej pracy.
Przedsiębiorstwo nieustannie „idzie do przodu”. Poprzez systematyczny rozwój technologiczny co najmniej o krok wyprzedza konkurencję. W przeciągu ostatnich pięciu lat firma zmodernizowała cały park maszynowy, co przyczyniło się do znacznej poprawy jakości produktów Mlekovity. Dziś stanowią one imponujący asortyment niezwykle zdrowych, smacznych i funkcjonalnych wyrobów, które cieszą się powodzeniem konsumentów – tak krajowych, jak i zagranicznych.
Przyznane przez „Kurier Poranny” nagrody dowodzą, że Mlekovita nieustannie działa, wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, spełnia ich oczekiwania. Przynosi chlubę całemu Podlasiu. Jest wzorem firmy naszego regionu i naszych czasów. Stąd zaszczytny tytuł: FIRMA PIĘCIOLECIA.

Rankingowy konkurs „Podlaska Złota Setka” został zorganizowany i przeprowadzony przez „Kurier Poranny”. Celem przedsięwzięcia było wyłonienie dobrze prosperujących firm podlaskich. O miano najlepszej mogła ubiegać się każda firma województwa podlaskiego. Organizatorzy nie wprowadzili ograniczenia branżowego. Wyłaniając zaś laureatów brali pod uwagę przede wszystkim wyniki finansowe danego przedsiębiorstwa oraz pozycję marki określonej firmy na rynku krajowym i zagranicznym. Wyróżniono dziesięć firm, wśród nich znalazła się MLEKOVITA, która jako jedyna uzyskała najwięcej, bo aż trzy nagrody przyznane przez kapitułę rankingu „Kuriera Porannego”.

POWIĄZANE

Sekretariat Prezesa Zarządu ZPPM, Pana Marcina Hydzika,  przesyłał do Pierwszego...

- Polskie mleczarnie zaczynają już zmniejszać gramaturę opakowań - ich tarę - za...

W terminie 19-23 lutego 2024 r., członków Polskiej Izby Mleka tj.  Spółdzielczą ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę