FestiwalZupSwiata_250817
CTR_80917

Mlekovita najlepsza w rankingu i na targach!

27 lutego 2008
Przedsiębiorstwo zarządzane przez Dariusza Sapińskiego zdobyło, biorąc pod uwagę branżę spożywczą, pierwsze miejsce w pierwszym rankingu „Porannego” INNOWACJE 2007. Firmie przyznano też Mleczną Perłę – nagrodę VIII Międzynarodowych Targów „Ferma bydła”.

Mlekovita w ankietowym konkursie została okrzyknięta najlepszą, bo jest firmą, która nie obawia się żadnych wyzwań. Stawia na systematyczny rozwój i nowoczesność. Wierząc słowom Drucker’a: „kto nie jest innowacyjny – umiera”,Mlekovitaw okresie 2006 – 2007 wprowadziła szereg innowacji: ekskluzywne wyroby w zakresie produktów świeżych oraz serów twardych i topionych, certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania ( ISO 9001, ISO14001, ISO 22000), pozwolenie na eksport do Rosji i wszystkich krajów świata, dwa patenty zgłoszone do Urzędu Patentów i pięćdziesiąt znaków towarowych zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym, osiem licencji, dziesięć nowych technologii, stosowanie innowacyjnych metod i narzędzi w marketingu w zakresie komunikacji             z konsumentem.
Wymienione „ulepszenia” podniosły jakość i wydajność przedsiębiorstwa. Umocniły jego pozycję na rynku krajowym      i zagranicznym. Wpłynęły na sukces firmy regularnie zdobywającej nagrody.

Ostatnio, na targach „Ferma bydła” – luty 2008 MLEKOVICIE przyznano Mleczną Perłę za sery twarde dojrzewające              w plastrach – Sokół, Gouda, Edamski. Ekspercka komisja nagrodziła produkt, bo jest on wyrobem innowacyjnym: zdrowym, smacznym, nowocześnie zapakowanym. Umieszczenie sera w tacce z mechanizmem „otwórz – zamknij” ułatwia jego przechowywanie i spożywanie. Dlatego wyrób cieszy się ogromnym powodzeniem!

Obie nagrody dostarczyły MLEKOVICIE wiele radości. Dowodzą bowiem, że firma jest szanowana i przez konsumentów, i przez ekspertów z branży mleczarskiej. Ponadto ranking i targi - to  dobry sposób promowania tego, co naprawdę dobre!


 
 

POWIĄZANE

Podczas tegorocznej V edycji Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa w ...

V Ogólnopolski Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa przyciągnął smako...

Na światowym rynku mleka utrzymuje się silna nierównowaga pomiędzy cenami tłuszc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę