Targi_china_210519-750

Mlekovita Partnerem Roku 2006 w branży HoReCa

30 listopada 2006

Wyróżnienie w konkursie Partner Roku 2006 w kategorii artykuły spożywcze - nabiał zorganizowanym przez Magazyn Restaurator to kolejna nagroda przyznana Mlekovicie, która podkreśla jej pozycję jako najlepszej firmy branży mleczarskiej.

Wielki finał I edycji konkursu Partner Roku jest uwieńczeniem plebiscytu na najlepsze marki oraz partnerów handlowych w branży HoReCa w 2006 roku. Podczas uroczystego spotkania, które odbyło się w trakcie Targów HORECA, GASTROFOOD I ENOEXPO w Krakowie specjalnymi nagrodami uhonorowani zostali najlepsi producenci, usługodawcy oraz dystrybutorzy produktów i urządzeń dla sektora gastronomicznego, których wskazali ankietowani przez Magazyn Restaurator przedstawiciele branży restauratorskiej – właściciele lokali, menedżerowie, szefowie kuchni. Zakrojona na szeroką skalę ogólnopolska akcja sondażowa trwała trzy miesiące.

Restauratorzy ze wszystkich zakątków kraju typowali i wskazywali najlepsze marki, dostawców oraz producentów w aż 17 sektorach rynku. Podczas krakowskiej gali prestiżowe statuetki i tytuły Partnerów Roku 2006 oraz wyróżnienia odebrali ci, którzy zebrali największą liczbę głosów. Kryteria, które brane były pod uwagę to: jakość i atrakcyjna cena oferowanych produktów oraz jakość serwisu i dodatkowych usług. O wyborze najlepszych partnerów i marek decydowali bezpośrednio respondenci Magazynu Restaurator, dlatego też wygrana tym bardziej nas cieszy.


POWIĄZANE

Ponad 1200 uczestników, miesiące przygotowań i niesamowite emocje – za nami fina...

Modyfikacje genetyczne to temat wzbudzający wiele emocji, zwłaszcza jeśli mamy n...

W Rządowym Centrum Legislacji na opublikowanie oczekuje Rozporządzenie Ministra ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę