informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Mlekovita Partnerem Roku 2006 w branży HoReCa

30 listopada 2006

Wyróżnienie w konkursie Partner Roku 2006 w kategorii artykuły spożywcze - nabiał zorganizowanym przez Magazyn Restaurator to kolejna nagroda przyznana Mlekovicie, która podkreśla jej pozycję jako najlepszej firmy branży mleczarskiej.

Wielki finał I edycji konkursu Partner Roku jest uwieńczeniem plebiscytu na najlepsze marki oraz partnerów handlowych w branży HoReCa w 2006 roku. Podczas uroczystego spotkania, które odbyło się w trakcie Targów HORECA, GASTROFOOD I ENOEXPO w Krakowie specjalnymi nagrodami uhonorowani zostali najlepsi producenci, usługodawcy oraz dystrybutorzy produktów i urządzeń dla sektora gastronomicznego, których wskazali ankietowani przez Magazyn Restaurator przedstawiciele branży restauratorskiej – właściciele lokali, menedżerowie, szefowie kuchni. Zakrojona na szeroką skalę ogólnopolska akcja sondażowa trwała trzy miesiące.

Restauratorzy ze wszystkich zakątków kraju typowali i wskazywali najlepsze marki, dostawców oraz producentów w aż 17 sektorach rynku. Podczas krakowskiej gali prestiżowe statuetki i tytuły Partnerów Roku 2006 oraz wyróżnienia odebrali ci, którzy zebrali największą liczbę głosów. Kryteria, które brane były pod uwagę to: jakość i atrakcyjna cena oferowanych produktów oraz jakość serwisu i dodatkowych usług. O wyborze najlepszych partnerów i marek decydowali bezpośrednio respondenci Magazynu Restaurator, dlatego też wygrana tym bardziej nas cieszy.


POWIĄZANE

Jako społeczeństwo rozwijające się dopiero od niedawna poczuliśmy konieczność db...

GMO (organizmy modyfikowane genetycznie) - powstają sztucznie na skutek wprowadz...

Celem standardu Polskiej Izby Mleka  (PIM) „Bez GMO”  jest promocja najlepszych ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę